MaryJane Clan Forum - Lineage 2
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
MaryJane Clan Forum - Lineage 2

MaryJane Clan Forum
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 ЕТО ЗА ТОВА ГОВОРИМ. СПОЙЙЙЙЛ

Go down 
+3
zagito
JUJE
bkostadinov
7 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
zagito
Admin



Брой мнения : 60
Age : 42
Registration date : 13.04.2007

ЕТО ЗА ТОВА ГОВОРИМ.  СПОЙЙЙЙЛ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕТО ЗА ТОВА ГОВОРИМ. СПОЙЙЙЙЛ   ЕТО ЗА ТОВА ГОВОРИМ.  СПОЙЙЙЙЛ - Page 2 EmptyСря Май 09, 2007 2:23 pm

bkostadinov написа:
Как се казват колбите имам около 1 кк аа и ще ги дам само за това че ми треябват...
great swift attack potion = 7.2k AA
За копане не ти трябва PP. Защо не си вдигнеш recharger. 1 SE с recharge ти върши страшна работа. А пък освен това си има и всички офанзивни буффс. Би трябвало доста maining ore да си вадиш така.
Върнете се в началото Go down
https://maryjane.bulgarianforum.net
bkostadinov
Strain
bkostadinov


Брой мнения : 77
Registration date : 23.04.2007

ЕТО ЗА ТОВА ГОВОРИМ.  СПОЙЙЙЙЛ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: :)   ЕТО ЗА ТОВА ГОВОРИМ.  СПОЙЙЙЙЛ - Page 2 EmptyСря Май 09, 2007 2:29 pm

Имаме СЕ мисля че вече е 50 на един от съквартирантите и той е на всякъде с мен и заради Вампа койото му е лвл 2 . Да нно видях кво сторих на кристалите с пп 52 и СЕ 50 набъфен. Еми да кажем че 4 жужета спряха да копат и единия вика абе къв е тоя атак спиийд и пита колко е и аз казвам еми 816. И след 2 мин некъв пп ме бъфи и казва а сега колко е и аз казвам 990. еми мога ви кажа ч е за 4 бъфа 3.5 кк. Сметнете го 4х20=80 мин. И жужетата и орките които не са тиранти ги изяждам ако ще да е с Б кирка. Засичах - едно купчина от 5 6 кристали или рока 38 сек Cool
Върнете се в началото Go down
bkostadinov
Strain
bkostadinov


Брой мнения : 77
Registration date : 23.04.2007

ЕТО ЗА ТОВА ГОВОРИМ.  СПОЙЙЙЙЛ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: :)   ЕТО ЗА ТОВА ГОВОРИМ.  СПОЙЙЙЙЛ - Page 2 EmptyСря Май 09, 2007 2:33 pm

Ще си напраа демо и ще ви го покажа да видите за какво идва реч. И при таквоа изриване ми писва много бавно, щото е много яко тия около тебе да зяпат като невидели и да се чудят кво става. Даже преди седмица един ми каза ти си с бъг че не е било възможно това Laughing Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
JIoIIIaKaka
Gremlin
JIoIIIaKaka


Брой мнения : 31
Registration date : 03.07.2007

ЕТО ЗА ТОВА ГОВОРИМ.  СПОЙЙЙЙЛ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: :P   ЕТО ЗА ТОВА ГОВОРИМ.  СПОЙЙЙЙЛ - Page 2 EmptyВто Сеп 11, 2007 10:27 am

taka i az malko da pi6a tuka.i az sam spoiler no moqt e 45lvl i iskam mnenieto vi kade da spoilvam za6toto v Brandet sa mi zeleni ve4e a i ima qko narod a i drugoto koeto e buferaty mi e zapisan za dusk i sega nomojke da idva s mene,taka 4e bih iskal savet kade mopja da hodq da spoilvam do 49-50lvl.Mersi predvaritelno.
Върнете се в началото Go down
JUJE
Strain
JUJE


Брой мнения : 97
Age : 42
Location : Varna
Hero name : JUJE
Hero class : Gladiator
Registration date : 16.04.2007

ЕТО ЗА ТОВА ГОВОРИМ.  СПОЙЙЙЙЛ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕТО ЗА ТОВА ГОВОРИМ. СПОЙЙЙЙЛ   ЕТО ЗА ТОВА ГОВОРИМ.  СПОЙЙЙЙЛ - Page 2 EmptyВто Сеп 11, 2007 10:52 am

Deprive 50 lvl davat varnish i animal skin do aden sa 50 lvl
Върнете се в началото Go down
kalata
Gremlin
kalata


Брой мнения : 49
Age : 35
Location : Vidin
Hero name : ugBaMcMuP
Hero class : Soultaker
Registration date : 19.04.2007

ЕТО ЗА ТОВА ГОВОРИМ.  СПОЙЙЙЙЛ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕТО ЗА ТОВА ГОВОРИМ. СПОЙЙЙЙЛ   ЕТО ЗА ТОВА ГОВОРИМ.  СПОЙЙЙЙЛ - Page 2 EmptyВто Сеп 11, 2007 12:37 pm

ako iskash do Aden ima edni kozi 45-47 lvl 46lvl kozata dava MO MG i EWC
Върнете се в началото Go down
JIoIIIaKaka
Gremlin
JIoIIIaKaka


Брой мнения : 31
Registration date : 03.07.2007

ЕТО ЗА ТОВА ГОВОРИМ.  СПОЙЙЙЙЛ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: :)   ЕТО ЗА ТОВА ГОВОРИМ.  СПОЙЙЙЙЛ - Page 2 EmptyВто Сеп 11, 2007 12:57 pm

oks 6te spoilvam okolo aden 6tom tam kazvate
Върнете се в началото Go down
Naunet
Keltir
Naunet


Брой мнения : 23
Age : 42
Location : Manhattan NY
Hero name : Naunet
Hero class : Blade Dancer
Registration date : 14.05.2007

ЕТО ЗА ТОВА ГОВОРИМ.  СПОЙЙЙЙЛ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕТО ЗА ТОВА ГОВОРИМ. СПОЙЙЙЙЛ   ЕТО ЗА ТОВА ГОВОРИМ.  СПОЙЙЙЙЛ - Page 2 EmptyВто Сеп 11, 2007 7:49 pm

Ako pita6 men i davat primera ne ti nosqt koi znai kva pe4alba e est ako ne si ve4erqla s gospod da si pravi6 po 1-2 EWC na 4as. Koftito e 4e deprivite 6te gi propuska6 dosta 4esto nqma da ti hva6ta spoila 10/10 a az pone mnooo se qdosvam kato ne vleze pak i adski mnoo me e qd da 4eta dali e hvanal ili ne, da povtarqm ili ne... Bih kazal zombita v devestiant ama tam mi e ne6to mnoooo obarkano vednaj gi ima drug pat gi nqma. Nai-dobre spored men investirai taq sedmica vav vdigane na edno val4e za pet - samo koito ne go e izpozlval ne go e ucenil Wink i drugata pak se varni v cats.
Върнете се в началото Go down
JIoIIIaKaka
Gremlin
JIoIIIaKaka


Брой мнения : 31
Registration date : 03.07.2007

ЕТО ЗА ТОВА ГОВОРИМ.  СПОЙЙЙЙЛ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: :P   ЕТО ЗА ТОВА ГОВОРИМ.  СПОЙЙЙЙЛ - Page 2 EmptyСря Сеп 12, 2007 5:01 pm

Da ti kaja 4estno Naunet deprivite mi pasnaha idealno za6totot i da mi cicat manata az imam SE sas mene za da mi vra6ta manata.A spoilat ot tqh mi lovi vseki pat.Da vav vadeneto na EWC e trudno za6toto dnes cql den samo 2 sam izvadil ujas a stanah ve4e i 49 lvl i sega se orientiram kam orkite i ima edni me4oci pak pri Aden.Ako znaete nqkoe drugo mqsto 6te otida tam za da vidq kak e.Tova e za sega ot mene.A i drugo ako nqkoi ima da mi helpne s malko pomo6t da si kupq Doom ostavat mi samo kaskata i bronqta ina4e 6tit,rakavici i botu6ki sam si kupil Smile.
Emi tova e BB i GL zasega.
Върнете се в началото Go down
kalata
Gremlin
kalata


Брой мнения : 49
Age : 35
Location : Vidin
Hero name : ugBaMcMuP
Hero class : Soultaker
Registration date : 19.04.2007

ЕТО ЗА ТОВА ГОВОРИМ.  СПОЙЙЙЙЛ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕТО ЗА ТОВА ГОВОРИМ. СПОЙЙЙЙЛ   ЕТО ЗА ТОВА ГОВОРИМ.  СПОЙЙЙЙЛ - Page 2 EmptyЧет Сеп 13, 2007 6:46 pm

glei sega zna4i to dobre si ka4il lvl ama ako iskash mojesh i da svalqsh 6tom tolkova ti trqbvat pari ama ti si znaesh nai dobre
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





ЕТО ЗА ТОВА ГОВОРИМ.  СПОЙЙЙЙЛ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕТО ЗА ТОВА ГОВОРИМ. СПОЙЙЙЙЛ   ЕТО ЗА ТОВА ГОВОРИМ.  СПОЙЙЙЙЛ - Page 2 Empty

Върнете се в началото Go down
 
ЕТО ЗА ТОВА ГОВОРИМ. СПОЙЙЙЙЛ
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
MaryJane Clan Forum - Lineage 2 :: Offtopic-
Идете на: