MaryJane Clan Forum - Lineage 2
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
MaryJane Clan Forum - Lineage 2

MaryJane Clan Forum
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 ЕТО ЗА ТОВА ГОВОРИМ. СПОЙЙЙЙЛ

Go down 
+3
zagito
JUJE
bkostadinov
7 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
bkostadinov
Strain
bkostadinov


Брой мнения : 77
Registration date : 23.04.2007

ЕТО ЗА ТОВА ГОВОРИМ.  СПОЙЙЙЙЛ Empty
ПисанеЗаглавие: ЕТО ЗА ТОВА ГОВОРИМ. СПОЙЙЙЙЛ   ЕТО ЗА ТОВА ГОВОРИМ.  СПОЙЙЙЙЛ EmptyВто Май 08, 2007 9:30 am

Пичoве решил съм да делелвам на жужето. Ще се опроваргая. Ще се въртя 40-50 и пак свалям. Има много хубав спойл на :
- stell
- Catacomb Liviona (44) 1/4
- Satyr (48) 1/3

- SOP
- Gigant Confessor (42) 1/6 Branded
- Pirate Zombie (44) 1/9 Pirates tunel
- Soldier Of Darkness (49) 1/5 Cruma Tower
- Dark Lord (50) 1/5 Cruma Tower
- SBP
-Gigant Confessor (42) 1/3 Branded

- OO
- Pirate Zombie (44) 1/9 Pirates tunel
- Dark Lord (50) 1/5 Cruma Tower

- Earring Of Protection Gemstone
- Soldier Of Darkness (49) 1/4 Cruma Tower

Ще свалям предимно заради този
Greater Musveren (49) DEVIL of ISLE
Necklace Of Protection Gemstone - 1/5
Scroll: Enchant Weapon (Grade C) - 1/165
Varnish Varnish (1-7) - 1/1




- AB
- Dimension Invader Martyrs (40) 1-5 1/1 Neznaq kude e Sad


- AS
- Dimension Invader Martyrs (40) 1-5 1/1 Neznaq kude e Sad
Върнете се в началото Go down
JUJE
Strain
JUJE


Брой мнения : 97
Age : 42
Location : Varna
Hero name : JUJE
Hero class : Gladiator
Registration date : 16.04.2007

ЕТО ЗА ТОВА ГОВОРИМ.  СПОЙЙЙЙЛ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕТО ЗА ТОВА ГОВОРИМ. СПОЙЙЙЙЛ   ЕТО ЗА ТОВА ГОВОРИМ.  СПОЙЙЙЙЛ EmptyВто Май 08, 2007 10:02 am

Ти имаш и бишоп . Щом си решил да въртиш спойлера на тези лвл-и ти предлагам да го преместим в другия клан където е в момента бишопа , а него в този и да то развиваш като основен герой , а спойлера когато има нуждо . Трябва да имаме в клана голям лвл бишоп.
Върнете се в началото Go down
bkostadinov
Strain
bkostadinov


Брой мнения : 77
Registration date : 23.04.2007

ЕТО ЗА ТОВА ГОВОРИМ.  СПОЙЙЙЙЛ Empty
ПисанеЗаглавие: :)   ЕТО ЗА ТОВА ГОВОРИМ.  СПОЙЙЙЙЛ EmptyВто Май 08, 2007 10:09 am

Няма проблем Бишопа ме кефи но имам още нещо на готов лвл което ми бе подарено снощи - Sword singer 47 lwl. На 49 взима :

- Song of Hunter - Temporarily increases party members` critical rate. Continuous singing consumes additional MP.

Ще помагам с което мога.
Верно само нинжа666 е моя лвл за спойлера че в катакомбите сам малко е трудно но ще се справям, бъдете сигурни Cool
Върнете се в началото Go down
zagito
Admin



Брой мнения : 60
Age : 42
Registration date : 13.04.2007

ЕТО ЗА ТОВА ГОВОРИМ.  СПОЙЙЙЙЛ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕТО ЗА ТОВА ГОВОРИМ. СПОЙЙЙЙЛ   ЕТО ЗА ТОВА ГОВОРИМ.  СПОЙЙЙЙЛ EmptyВто Май 08, 2007 1:33 pm

Song of hunter FTW - 100% critical chance
За пример focus 3 = 30%
Не се занимавай с мобове е DI. 1 път има мнного 1 път се чудиш там дали има въобще има мобове. Бях сам неможах да стигна до тия - бях забравил да си сложа бижута на джуджето. Отидохме с Калата и Цецо с тяхния споилер след 1 седмица и намерихме само 4 мусчивуса на 1 място. И то те не винаги са greater - 1 обикновенни и като ги убиеш се появяват grater. Oт мобовете по пътя нямаше и помен.
Bishop не е герой който можеш да играеш на second box. Тва не е буффер а healer - правете разлика Smile
Върнете се в началото Go down
https://maryjane.bulgarianforum.net
bkostadinov
Strain
bkostadinov


Брой мнения : 77
Registration date : 23.04.2007

ЕТО ЗА ТОВА ГОВОРИМ.  СПОЙЙЙЙЛ Empty
ПисанеЗаглавие: :)   ЕТО ЗА ТОВА ГОВОРИМ.  СПОЙЙЙЙЛ EmptyВто Май 08, 2007 2:08 pm

Еми ще пооогледам сам какво положението с мобвете тия дето ви изброих. То ще се покаже. Но все пак къде без 2 ninji Laughing Laughing Laughing С тех сме пакет "Тройцата". Не ми е толква за варниша а за EWC Exclamation
Отностно Бишопа нищо несъм казал. Ако няма с кой взимам го него и елдера и с некой парти и само се хилва и се качва леко по леко експ...
Върнете се в началото Go down
zagito
Admin



Брой мнения : 60
Age : 42
Registration date : 13.04.2007

ЕТО ЗА ТОВА ГОВОРИМ.  СПОЙЙЙЙЛ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕТО ЗА ТОВА ГОВОРИМ. СПОЙЙЙЙЛ   ЕТО ЗА ТОВА ГОВОРИМ.  СПОЙЙЙЙЛ EmptyВто Май 08, 2007 4:29 pm

Ако влезеш с SwS-то и съм in game PM ще ти осигура хубаво парти с яко ехп. Razz
Върнете се в началото Go down
https://maryjane.bulgarianforum.net
bkostadinov
Strain
bkostadinov


Брой мнения : 77
Registration date : 23.04.2007

ЕТО ЗА ТОВА ГОВОРИМ.  СПОЙЙЙЙЛ Empty
ПисанеЗаглавие: :)   ЕТО ЗА ТОВА ГОВОРИМ.  СПОЙЙЙЙЛ EmptyСря Май 09, 2007 9:07 am

Nqkoi sukra6tenia tepurva gi nau4avam. Kakvo e SwS Crying or Very sad
I da ti otgovora na vuprosa koga 6te ka4a visok lvl ot v4era.
Prez delni4ni dni sum narabota do 5 vku6ti sum kum 18.00-19.00.
Kompa ne e moi i sum na nego kogato moga. No vse pak sadam. Spoilvam na malki leveli za6toto padat varnishi i drugite vajni materiali a i ot manager manora ima dobri semena za dobur spoil i tam. I nai vajnoto igraq sam, nikoi za ni6to ne mi e pomognal ot visokite lvl osven ninjite koito sa moq lvl. Napravih bishop makar 4eiskah PP za6toto vi e nujen. Bishopa go vdigam s bachkatora a sega vkarvam v 3-no parti i SS. Pomagat mi i priqteli vku6ti. Moite geroi sa takiva koitoo ne sa bia4i a pove4e za iskarvane na pari. .Are kaji mi pri tova vreme koga da stana 60 + za kratko i pri polojenie 4e kopaq spoilvam i ednovremenno vdigam.
Taka 6te si tria paladina 4e me ubediha 4e e ta6ak, ako nqkoi iska tank da si pravi moga da mu dam moq ako li ne 42 pala otiva v ko6a.
A v momenta spiram ikopa4a i se otdavam samo na spoil i harvest i stiga s vuprosa koga 6te stane6 60+ Exclamation
Върнете се в началото Go down
zagito
Admin



Брой мнения : 60
Age : 42
Registration date : 13.04.2007

ЕТО ЗА ТОВА ГОВОРИМ.  СПОЙЙЙЙЛ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕТО ЗА ТОВА ГОВОРИМ. СПОЙЙЙЙЛ   ЕТО ЗА ТОВА ГОВОРИМ.  СПОЙЙЙЙЛ EmptyСря Май 09, 2007 11:32 am

SwS = Sword Singer
Щом ме питаш кога ще станеш 60 лвл, незнам сигурно тогава аз ще играя Diablo3 или L2 C10
Също ако си мислиш, че клана ме е облякъл или ми е левнал героя/героите също много се бъркаш. Единственото което не съм си го изкарал сам това е SA red crystal lvl 7 който Калата ми го даде. Също аз не търся партита, а мен ме викат. На който съм дал съвет и ме е послушал вече е с В, тез които се мислят за много умни си пишат аз с С мога и бая да карам, е щом можете кк аз на 52-ри вече бях с В, аз съм NOOB немога като вас.
Основното за което те питах кога ще станеш лвл 60 е защото практически няма партита лвл 50-60. За 40-50 няма да говоря ще го приема, че това е едим преходен период който всеки иска да избута за 3-4 дена мах.
Аз вече пропуснах GC за А рецепти и за да не пропусна АoL вчера бих като полудял 6+ часа сини мобове, за да си отключа questa за AoL лвл 2. Larry бе скептичен а ташак - sorry брат не на мен а именно на него му трябват А robe рецепти.
Защо от 40 човека клан всеки влиза с думите "парти няма ли???" , а просто не напище примерно (става дума за моя герой сега) "BD lvl 69 LFP". Защо си мислете, че 40 човека винаги трябва да сме 1 парти. Да не мислите, че ми е приятно там кадето с 2-ма човека с по 2 героя се справяхме чудесно и когато станахме 8 + 1 (моя буффер) умрях 2 пъти, защото всеки си прави квот си ще.
"А бе имало някви каrici аре да ходим да ги бием" ми пише съкланник. Те не се бият за удоволствие те се бият асал за AoL лвл 2 questa.
Относно paladina ти. Доколкото помня ти тогава се обади малко неподготвен, че имаш танк (лвл 42 пала) а ния се горвихме за RB лвл 65, може някой и да те е нахокал за това незнам.
In game не пиша чак толкова много защото играя с 2 героя на 2 компа и доста често някой ми задава въпроси на PM в същото време. Просто ми идва тешкън да си лафя и в клан чата, защото поради липсата на танк в последно време се налага и тая функция да изпълнявам. Sorry ако на някой отговарям бавно.
Върнете се в началото Go down
https://maryjane.bulgarianforum.net
bkostadinov
Strain
bkostadinov


Брой мнения : 77
Registration date : 23.04.2007

ЕТО ЗА ТОВА ГОВОРИМ.  СПОЙЙЙЙЛ Empty
ПисанеЗаглавие: :)   ЕТО ЗА ТОВА ГОВОРИМ.  СПОЙЙЙЙЛ EmptyСря Май 09, 2007 11:49 am

Когато говорех за танка пишех не на вас а на нинжите, но вие сте го разбрали погрешно. Предишния ден се бяхме разбрали ако се съберем 3 - та да си намерим парти с някой и да се пробваме. Аз само те питам по колко време играеш на ден!!! И по кое време цъкаш.
SwS ако ви е нужен, мога да му кача 2 лвл и да ходи с вас.
Мисълта ми е че нямам необходимото свободно време да играя, защото в момента нямам свой комп и е малко трудно. И което сте ми казали май съм го направил, но все пак има и хора вкъщи които ми казват и единия от тях го познаваш, играли сте заедно. Warcryer 68 lvl ZerobraiN. Но се получва понякога да има противогласия за някой неща. Да нов съм и не се правя на никъв тука ако с таквоа впечатление си останал. Мислиш че е гот да копаш цел ден или да спойлиш цел ден едно също и като казах 1 2 пъти , пичове има ПК и ми пречи да копая, някой се изцепи - свикнид а умираш. Или просто онази тема дето пише какво е клан и че на никой не се отказва парти, ей така просто е формалност. Неискам да засегна никой, но един приятел, който може би играе по дълго от всички тука и е видял всичко ми каза едно - "В БГ кланове повече няма да вляза, защото половината са путки и немогат да играят с героите си и някой ако има помощ се правят на интересни и всеки си прави каквото си иска". Аз това не го мисля, но вие се замислете за някой неща, защото това дето го правя е за клана и бих помогнал на всеки ако мога, но при пак отговори от рода - свикни да умираш може си кажем чао. И ако мислите че немога сам да се облека с пълен Б квото и да е само гледайте.
Струва мис е че повечето са за самото парти, което няма нищо лошо, но никой не мисли за останалите. Яд ме е че ние БГ независимо къде сме в коя игра всеки гледа себе си и се прави че уж му пука за останалите а не е така. Щом хората го казват и всеки бега от БГ клан нещо май трябва се промени.
Върнете се в началото Go down
bkostadinov
Strain
bkostadinov


Брой мнения : 77
Registration date : 23.04.2007

ЕТО ЗА ТОВА ГОВОРИМ.  СПОЙЙЙЙЛ Empty
ПисанеЗаглавие: :)   ЕТО ЗА ТОВА ГОВОРИМ.  СПОЙЙЙЙЛ EmptyСря Май 09, 2007 12:01 pm

Колко време си вдигал тоз герой и по колко часа на ден си цъкал...
Върнете се в началото Go down
bkostadinov
Strain
bkostadinov


Брой мнения : 77
Registration date : 23.04.2007

ЕТО ЗА ТОВА ГОВОРИМ.  СПОЙЙЙЙЛ Empty
ПисанеЗаглавие: :)   ЕТО ЗА ТОВА ГОВОРИМ.  СПОЙЙЙЙЛ EmptyСря Май 09, 2007 12:30 pm

Също ако си мислиш, че клана ме е облякъл или ми е левнал героя/героите също много се бъркаш. Единственото което не съм си го изкарал сам това е SA red crystal lvl 7 който Калата ми го даде. Също аз не търся партита, а мен ме викат. На който съм дал съвет и ме е послушал вече е с В, тез които се мислят за много умни си пишат аз с С мога и бая да карам, е щом можете кк аз на 52-ри вече бях с В, аз съм NOOB немога като вас.

Отностно този твои коментар, което явно е било така - питам, щом сам си облякъл и вдигал, тогава "Джанам за какво е клана и хората в него"
Върнете се в началото Go down
zagito
Admin



Брой мнения : 60
Age : 42
Registration date : 13.04.2007

ЕТО ЗА ТОВА ГОВОРИМ.  СПОЙЙЙЙЛ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕТО ЗА ТОВА ГОВОРИМ. СПОЙЙЙЙЛ   ЕТО ЗА ТОВА ГОВОРИМ.  СПОЙЙЙЙЛ EmptyСря Май 09, 2007 12:38 pm

Незнам кой е точно твоя приятел дет ти го е казал това но е истина да признавам. Пак незнам кой е но видях как се рападна едно цяло БГ Али в което имаше такива играчи които на тоя сървар никога няма да се родят. Всичко на всичко съм викал клана само 1 и още съжалявам защото не проверих кои са online тогава.
Да аз имам време за игра не лъжа и бих помогнал на всеки ако се движи в правилната посока. Мразя да участвам в безцелни партита т.е. партита които просто си бием. Или вадим нещо или изпълняваме questove или АКО СМЕ МАЛКО бием в катакомбите. Горе долу тва е мойто мнение. Но човек който до вчера нямаше парички за BW rec helmet и на който сметнах, че мога да помогна защото ме е от клана днес да ми мисли за Formal Wear е това не го разбирам. Ако за вас B grade е върхът е знчи яко съм объркал клана.
Относно ПК-тата аз не съм виновен, че все още се мисли за илюзията за непобдимо БГ Али а не се част от яко Али и малките лвл да не ги закачат. И на мен не ми е приятно, че почти няма клан дет да не ни мрази и ни мислят за клошери ама за жалост сме си такива.
Върнете се в началото Go down
https://maryjane.bulgarianforum.net
zagito
Admin



Брой мнения : 60
Age : 42
Registration date : 13.04.2007

ЕТО ЗА ТОВА ГОВОРИМ.  СПОЙЙЙЙЛ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕТО ЗА ТОВА ГОВОРИМ. СПОЙЙЙЙЛ   ЕТО ЗА ТОВА ГОВОРИМ.  СПОЙЙЙЙЛ EmptyСря Май 09, 2007 12:47 pm

bkostadinov написа:
Също ако си мислиш, че клана ме е облякъл или ми е левнал героя/героите също много се бъркаш. Единственото което не съм си го изкарал сам това е SA red crystal lvl 7 който Калата ми го даде. Също аз не търся партита, а мен ме викат. На който съм дал съвет и ме е послушал вече е с В, тез които се мислят за много умни си пишат аз с С мога и бая да карам, е щом можете кк аз на 52-ри вече бях с В, аз съм NOOB немога като вас.

Отностно този твои коментар, което явно е било така - питам, щом сам си облякъл и вдигал, тогава "Джанам за какво е клана и хората в него"
Защото както казах вече за мен B grade е нещо което се вади със сериозна игра за около 2 седмици МАХ и най-вече защото L2 не е само дрешки и лвл. Ако исках да си играя соло нямаше да играя BD не съм толкова кух, че да не знам за какво става моя герои и за какво не.
Върнете се в началото Go down
https://maryjane.bulgarianforum.net
bkostadinov
Strain
bkostadinov


Брой мнения : 77
Registration date : 23.04.2007

ЕТО ЗА ТОВА ГОВОРИМ.  СПОЙЙЙЙЛ Empty
ПисанеЗаглавие: :)   ЕТО ЗА ТОВА ГОВОРИМ.  СПОЙЙЙЙЛ EmptyСря Май 09, 2007 12:49 pm

Еми вски ден на рабоата за което може да ми коства и работата това че 1 час отделям за гледане на рецепти и някои неща които ги поствах за материа са, защото гледам животинките и си правя сметка спрямо процентите шанс за дроп спойл и това което масово го има в някои рецепти. еми преди да стана А или дай боже на всеки го пожелавам S грейд, нали трябва да мина и през Б. Тия ресурси дето ги оставям на клана не че са кой знае какво според мен за какво ги оставям и даже в нас ми казват "Глупчо неоставяй всичко, и какво ти е дал клана". А и недавам само на вас. Тука в нас донякъде и с моя помощ е облечем един СПХ.


Последната промяна е направена от на Сря Май 09, 2007 1:00 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
ignat
Gremlin
ignat


Брой мнения : 30
Age : 33
Location : Pleven
Hero name : LarryScott
Hero class : Prophet
Registration date : 17.04.2007

ЕТО ЗА ТОВА ГОВОРИМ.  СПОЙЙЙЙЛ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕТО ЗА ТОВА ГОВОРИМ. СПОЙЙЙЙЛ   ЕТО ЗА ТОВА ГОВОРИМ.  СПОЙЙЙЙЛ EmptyСря Май 09, 2007 12:56 pm

.


Последната промяна е направена от на Сря Май 09, 2007 1:26 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
bkostadinov
Strain
bkostadinov


Брой мнения : 77
Registration date : 23.04.2007

ЕТО ЗА ТОВА ГОВОРИМ.  СПОЙЙЙЙЛ Empty
ПисанеЗаглавие: :)   ЕТО ЗА ТОВА ГОВОРИМ.  СПОЙЙЙЙЛ EmptyСря Май 09, 2007 1:17 pm

Къв е смисъла бъфър да се облича повече от кармиан и пръчка с конвершън за мана Ц грейд. Те нали са само за бъф и някъв хиил който не е кой зане какво със сравнение със бишопа и елдера!!!
Върнете се в началото Go down
ignat
Gremlin
ignat


Брой мнения : 30
Age : 33
Location : Pleven
Hero name : LarryScott
Hero class : Prophet
Registration date : 17.04.2007

ЕТО ЗА ТОВА ГОВОРИМ.  СПОЙЙЙЙЛ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕТО ЗА ТОВА ГОВОРИМ. СПОЙЙЙЙЛ   ЕТО ЗА ТОВА ГОВОРИМ.  СПОЙЙЙЙЛ EmptyСря Май 09, 2007 1:27 pm

ami moje ako se nalaga za da ida MP pove4e . imam predvid ako si nqmerq vreme da sell buff s karmian se prodavat po 1-3 buffa i manta svur6va a s Bw se prodavat po 9-10 i 4ak togava svur6va manta ako ima6 SE buffa e na cena 40k pravi smetka
Върнете се в началото Go down
bkostadinov
Strain
bkostadinov


Брой мнения : 77
Registration date : 23.04.2007

ЕТО ЗА ТОВА ГОВОРИМ.  СПОЙЙЙЙЛ Empty
ПисанеЗаглавие: :)   ЕТО ЗА ТОВА ГОВОРИМ.  СПОЙЙЙЙЛ EmptyСря Май 09, 2007 1:32 pm

Еми направи си копач докато копаш във форготен примерно сядаш там на едно като мостче и продаваш. Има някъв пич дето е там всеки път по 20 к ги дава 52 лвл и когато и да мина оттам 2 3 на опашка, а допълнително правиш пари и с копане или мининг Laughing
Върнете се в началото Go down
ignat
Gremlin
ignat


Брой мнения : 30
Age : 33
Location : Pleven
Hero name : LarryScott
Hero class : Prophet
Registration date : 17.04.2007

ЕТО ЗА ТОВА ГОВОРИМ.  СПОЙЙЙЙЛ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕТО ЗА ТОВА ГОВОРИМ. СПОЙЙЙЙЛ   ЕТО ЗА ТОВА ГОВОРИМ.  СПОЙЙЙЙЛ EmptyСря Май 09, 2007 1:37 pm

vuv FG za 4 4asa se izkarvat 4.5 kk ot buff ako ste 2 pp i 3 se
ta nz toi kolko pari izkarva
Върнете се в началото Go down
bkostadinov
Strain
bkostadinov


Брой мнения : 77
Registration date : 23.04.2007

ЕТО ЗА ТОВА ГОВОРИМ.  СПОЙЙЙЙЛ Empty
ПисанеЗаглавие: :)   ЕТО ЗА ТОВА ГОВОРИМ.  СПОЙЙЙЙЛ EmptyСря Май 09, 2007 1:41 pm

Да и защото от как направих бишоп не пп в нас ме праат луд, ще направя за бързо един пп с помоща на варлорд че става супер бързо и ще има копане и бъфър. Аз скопане прааа 2.5 кк само от оре без мининг за 2 часа и ако сложим грубо 4 5 к к за 4 5 и ако наистина 3 4 от бафф смятай ... Но не винаги имам желание защото писва или като минат 2 3 пк ми идва да изпочупа всичко в стаята Idea
Върнете се в началото Go down
ignat
Gremlin
ignat


Брой мнения : 30
Age : 33
Location : Pleven
Hero name : LarryScott
Hero class : Prophet
Registration date : 17.04.2007

ЕТО ЗА ТОВА ГОВОРИМ.  СПОЙЙЙЙЛ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕТО ЗА ТОВА ГОВОРИМ. СПОЙЙЙЙЛ   ЕТО ЗА ТОВА ГОВОРИМ.  СПОЙЙЙЙЛ EmptyСря Май 09, 2007 1:44 pm

ama 4akai bufera trea da e stra6no golem lvl
za6toto tuka survera e star i az v4era daje vidh edno pp 50 k
s prophesy a kaji sega kak da se vredi6 ot takiva zatova s buffera trea da znae6 kade da prodava6 i koga
Върнете се в началото Go down
bkostadinov
Strain
bkostadinov


Брой мнения : 77
Registration date : 23.04.2007

ЕТО ЗА ТОВА ГОВОРИМ.  СПОЙЙЙЙЛ Empty
ПисанеЗаглавие: :)   ЕТО ЗА ТОВА ГОВОРИМ.  СПОЙЙЙЙЛ EmptyСря Май 09, 2007 1:47 pm

Съгласен съм че трябва, ама на мен ако някой ми даде бъфър когато копя, няма проблеми ама кой ще си даде героя на друг независимо че сме един клан. Копача без бафф ме дразни близо 150 акат спиий е минус
Върнете се в началото Go down
ignat
Gremlin
ignat


Брой мнения : 30
Age : 33
Location : Pleven
Hero name : LarryScott
Hero class : Prophet
Registration date : 17.04.2007

ЕТО ЗА ТОВА ГОВОРИМ.  СПОЙЙЙЙЛ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕТО ЗА ТОВА ГОВОРИМ. СПОЙЙЙЙЛ   ЕТО ЗА ТОВА ГОВОРИМ.  СПОЙЙЙЙЛ EmptyСря Май 09, 2007 1:49 pm

hmmm moje da si pomislq :] no moga da ti kaj 4e ne ti trea buffer to sega ot priesta se prodavat edni kolbi atak speed koito sa kato haste lvl 2 a bishopa si ima zerg taka 4e pp vuob6te ne ti trea
Върнете се в началото Go down
bkostadinov
Strain
bkostadinov


Брой мнения : 77
Registration date : 23.04.2007

ЕТО ЗА ТОВА ГОВОРИМ.  СПОЙЙЙЙЛ Empty
ПисанеЗаглавие: :)   ЕТО ЗА ТОВА ГОВОРИМ.  СПОЙЙЙЙЛ EmptyСря Май 09, 2007 2:04 pm

Как се казват колбите имам около 1 кк аа и ще ги дам само за това че ми треябват...
Върнете се в началото Go down
ignat
Gremlin
ignat


Брой мнения : 30
Age : 33
Location : Pleven
Hero name : LarryScott
Hero class : Prophet
Registration date : 17.04.2007

ЕТО ЗА ТОВА ГОВОРИМ.  СПОЙЙЙЙЛ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕТО ЗА ТОВА ГОВОРИМ. СПОЙЙЙЙЛ   ЕТО ЗА ТОВА ГОВОРИМ.  СПОЙЙЙЙЛ EmptyСря Май 09, 2007 2:21 pm

mi ako ne se luja beha skupi!!!

neznam kak sa gi krustili tuk ne gi izpolzvam po osnvatelni pri4ini Very Happy Very Happy
ama ili sa greater swift atak poition / greater haste poition
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





ЕТО ЗА ТОВА ГОВОРИМ.  СПОЙЙЙЙЛ Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ЕТО ЗА ТОВА ГОВОРИМ. СПОЙЙЙЙЛ   ЕТО ЗА ТОВА ГОВОРИМ.  СПОЙЙЙЙЛ Empty

Върнете се в началото Go down
 
ЕТО ЗА ТОВА ГОВОРИМ. СПОЙЙЙЙЛ
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
MaryJane Clan Forum - Lineage 2 :: Offtopic-
Идете на: