MaryJane Clan Forum - Lineage 2
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
MaryJane Clan Forum - Lineage 2

MaryJane Clan Forum
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Напишете нещо за себе си :)

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
zagito
Admin



Брой мнения : 60
Age : 42
Registration date : 13.04.2007

Напишете нещо за себе си :) Empty
ПисанеЗаглавие: Напишете нещо за себе си :)   Напишете нещо за себе си :) EmptyСря Апр 18, 2007 1:16 pm

Не се страхувайте да отваряте нови теми де :П. Незнам май излиза, че аз сам най-големия noob който пита за всичко - ами ще го приживея.

В реалния живот сам клас линтяйjocolor . Обичам да спя, гледам мачове, ходя на барове и да играя L2. Не работя в момента напуснах работа преди около 4 месеца - просто ми пречеше на линтяйствабето Sleep . На 25 години сам , неженен , необвързан , уж се водя студент.
Основният ми проблем е , че нямам real friend който да играе Л2 и че тия с който сам по баровете не гледат фотбол. Т.е. с всеки си говоря на различна тема и така се раздвуявам доста.
Върнете се в началото Go down
https://maryjane.bulgarianforum.net
Bassstard
Keltir
Bassstard


Брой мнения : 5
Age : 44
Location : Varna
Hero name : AcAK
Hero class : Warcryer
Registration date : 20.04.2007

Напишете нещо за себе си :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Напишете нещо за себе си :)   Напишете нещо за себе си :) EmptyСъб Апр 21, 2007 10:25 pm

Бих искал да съм лентяи но се налага да работя 4е ще ми секнат нета ,ако го секнат affraid
Върнете се в началото Go down
bkostadinov
Strain
bkostadinov


Брой мнения : 77
Registration date : 23.04.2007

Напишете нещо за себе си :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Напишете нещо за себе си :)   Напишете нещо за себе си :) EmptyВто Апр 24, 2007 8:47 am

Хмммм вие сте си ексра ве, поне имате време, моето свободно време е само събота и неделя и между 4-7 сутринта. След работа отивам да блъскам след блъскан ям и ако ПС не е окупирано от някой от 5 членния състав в моята квартира сядам аз, ако ли не сутрин раничко Very Happy Very Happy Very Happy
Друго освен Л2, което съм цъкал тва е Диабло 2 , Counter Strike 1.6 - имам даже участие на турнири там. Друга класика дето като ми е писнало от всички игри това е Heroes - цвсички версии. Много по барове неходя щото ми е писнало от мижитурки дето се правятр на голяма работа. Ходя някъде където се похапва с хубава женска компания.
Иначе отностно Л2 цъкам от 4 5 месеца и имам 15 каунта някъде Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Върнете се в началото Go down
Bassstard
Keltir
Bassstard


Брой мнения : 5
Age : 44
Location : Varna
Hero name : AcAK
Hero class : Warcryer
Registration date : 20.04.2007

Напишете нещо за себе си :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Напишете нещо за себе си :)   Напишете нещо за себе си :) EmptyВто Май 01, 2007 5:38 pm

кой не пише е червен bounce
Върнете се в началото Go down
DEATH
Hawkeye
DEATH


Брой мнения : 18
Location : StZ
Registration date : 14.04.2007

Напишете нещо за себе си :) Empty
ПисанеЗаглавие: 0.o   Напишете нещо за себе си :) EmptyПет Май 04, 2007 5:15 am

Донякъде и аз съм мързел от класа.

Занимавам се от скоро с уебдизайн и афилиате маркетинг. Имам 3 сайта - 2 са в движение. Сега почвам 4ти - за картинки. Участвам в 1 афилиате кампания - качвам снимки, на 5000 виждания - 1$.(за 3 дена ги напрах без да имам сайт все още king )

Времето което прекарвам в нет-а е м/у 12-16ч на ден освен ако някой не ме измъкне от вкъщи за кафе/кола/бира и т.н.


Bassstard написа:
кой не пише е червен bounce

За това писах щот съм от Левски
Върнете се в началото Go down
http://diettablets.info
bkostadinov
Strain
bkostadinov


Брой мнения : 77
Registration date : 23.04.2007

Напишете нещо за себе си :) Empty
ПисанеЗаглавие: :)   Напишете нещо за себе си :) EmptyПон Май 07, 2007 11:30 am

Мисля че трябва си организираме едно събиране на живо примерно на морето примерно във Варна, все пак още дълго ше цъкаме заедно мисля.
И требе се види кой дебел кой слаб, и слабите да ги вкараме в норма на нормален мъж 90 -100 кг bounce bounce bounce
Върнете се в началото Go down
vladibmw
Keltir
vladibmw


Брой мнения : 17
Age : 44
Location : Pleven
Hero name : Jujanka
Hero class : Artisan
Registration date : 24.04.2007

Напишете нещо за себе си :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Напишете нещо за себе си :)   Напишете нещо за себе си :) EmptyВто Май 08, 2007 6:41 pm

много добра идея.жалко че едвали ще мога да доида Sad
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Напишете нещо за себе си :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Напишете нещо за себе си :)   Напишете нещо за себе си :) Empty

Върнете се в началото Go down
 
Напишете нещо за себе си :)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
MaryJane Clan Forum - Lineage 2 :: Offtopic-
Идете на: