MaryJane Clan Forum - Lineage 2
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
MaryJane Clan Forum - Lineage 2

MaryJane Clan Forum
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Кой от какви книги се нуждае?

Go down 
+3
Rafgar
JUJE
zagito
7 posters
АвторСъобщение
zagito
Admin



Брой мнения : 60
Age : 42
Registration date : 13.04.2007

Кой от какви книги се нуждае? Empty
ПисанеЗаглавие: Кой от какви книги се нуждае?   Кой от какви книги се нуждае? EmptyСря Апр 18, 2007 1:03 pm

Пишете тук какви книги ви трябват , да можем да си помагаме в търсенето им. Може да сте писали в клан чата за тях ама това не гарантира, че човека който е има е online и че е успял да види поста.
Върнете се в началото Go down
https://maryjane.bulgarianforum.net
JUJE
Strain
JUJE


Брой мнения : 97
Age : 42
Location : Varna
Hero name : JUJE
Hero class : Gladiator
Registration date : 16.04.2007

Кой от какви книги се нуждае? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой от какви книги се нуждае?   Кой от какви книги се нуждае? EmptyСря Апр 18, 2007 2:16 pm

Да всеки да напише от какви книги се нуждае , за да мога и аз да погледна какво има . Доста хора ми казват в играта за книги , обаче ако не погледна в момента 100% съм забравил до 30 мин , а има доста.
Върнете се в началото Go down
Rafgar
Keltir
Rafgar


Брой мнения : 8
Registration date : 18.04.2007

Кой от какви книги се нуждае? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой от какви книги се нуждае?   Кой от какви книги се нуждае? EmptyСря Апр 18, 2007 3:00 pm

на мен ми е нужна книгата shadow flare или да бъде купена на изгодна цена /връштам парите/. и за биша има една дет не сам я намерил още онзи скилл дет маха парализата.
Върнете се в началото Go down
st0n3
Keltir
st0n3


Брой мнения : 4
Age : 34
Registration date : 16.04.2007

Кой от какви книги се нуждае? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой от какви книги се нуждае?   Кой от какви книги се нуждае? EmptyЧет Апр 19, 2007 7:03 am

shadow flare i na mene mi trqbva6e i si q kupih za 950k ama ina4e za 4as i ne6to farmene vyv tanor canyon 6te ti padne daje moje po-byrzo
Върнете се в началото Go down
alfadur
Keltir



Брой мнения : 2
Registration date : 18.04.2007

Кой от какви книги се нуждае? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой от какви книги се нуждае?   Кой от какви книги се нуждае? EmptyСъб Апр 21, 2007 12:07 am

Sleeping Cloud, Mana regeneration.Cancel
Върнете се в началото Go down
VikinG
Keltir
VikinG


Брой мнения : 12
Hero name : VIKING
Hero class : Spellhowler
Registration date : 17.04.2007

Кой от какви книги се нуждае? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой от какви книги се нуждае?   Кой от какви книги се нуждае? EmptyПон Апр 30, 2007 10:08 pm

emi zna4i az se nujdaq ot demon wind i aura symphoni no ne sum nastoqtelen kum tezi knigi . Kogato izleznat togava Smile
Kakto i za bufera mi e nujna knigata Greater Heal
Върнете се в началото Go down
Mark Knight*
Keltir
Mark Knight*


Брой мнения : 14
Age : 41
Location : Варна , морето и сините вълни :)
Hero name : MarkKnight
Hero class : Gladiator
Registration date : 19.06.2007

Кой от какви книги се нуждае? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой от какви книги се нуждае?   Кой от какви книги се нуждае? EmptyПет Юни 22, 2007 10:07 pm

Ако може да помогнете да си събера всички книжки за бъфера (профет).Имам нужда още от : Death Whisper ; Bless Shield ; Invigor ; Return ; Bless the Body ; Magic Barrier Smile
Върнете се в началото Go down
JUJE
Strain
JUJE


Брой мнения : 97
Age : 42
Location : Varna
Hero name : JUJE
Hero class : Gladiator
Registration date : 16.04.2007

Кой от какви книги се нуждае? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой от какви книги се нуждае?   Кой от какви книги се нуждае? EmptyНед Юни 24, 2007 3:27 pm

moje obadi mi se v igrata da ti dam
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Кой от какви книги се нуждае? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой от какви книги се нуждае?   Кой от какви книги се нуждае? Empty

Върнете се в началото Go down
 
Кой от какви книги се нуждае?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
MaryJane Clan Forum - Lineage 2 :: General Discusion-
Идете на: