MaryJane Clan Forum - Lineage 2
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
MaryJane Clan Forum - Lineage 2

MaryJane Clan Forum
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Райд Вечеринка

Go down 
+12
Naunet
milenx
kalata
ignat
bkostadinov
VikinG
Memorys
MysteriousKiller
Rafgar
JUJE
dobman
zagito
16 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
zagito
Admin



Брой мнения : 60
Age : 42
Registration date : 13.04.2007

Райд Вечеринка Empty
ПисанеЗаглавие: Райд Вечеринка   Райд Вечеринка EmptyВто Апр 17, 2007 3:22 am

Аре да си направим райд вечеринка. Т.е. една вечер да бием RB-та. За целта трябва повечето хора от клана да са оnline, а в нашия случай почти всички Smile. Набелязваме си 1 ден от седмицата набелязваме си няколко RB-та които ще търсим и ако са живи се сабираме и си пробваме каъсмета. Най-вероятно първия пат ще си измрем ама барзо ще се научим как да ги бием сако упоритост и хора трябва. Все пак играем на сървар с височки райтове Х3 така че би трябвало нещо и да падне.

Пс. Очаквам мнения и предложения Smile
Върнете се в началото Go down
https://maryjane.bulgarianforum.net
dobman
Keltir
dobman


Брой мнения : 9
Age : 43
Location : Varna
Registration date : 17.04.2007

Райд Вечеринка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Райд Вечеринка   Райд Вечеринка EmptyВто Апр 17, 2007 8:39 am

Опа clown
Знам, че не откривам топлата вода, но да си направим герои, които да стоят на местата, където се спаунват РБ. Няма смисъл по 1 час да ги търсим.
Върнете се в началото Go down
http://l2mj.blogspot.com
JUJE
Strain
JUJE


Брой мнения : 97
Age : 42
Location : Varna
Hero name : JUJE
Hero class : Gladiator
Registration date : 16.04.2007

Райд Вечеринка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Райд Вечеринка   Райд Вечеринка EmptyВто Апр 17, 2007 1:24 pm

Да и аз мисля , че няма да е лошо да набием някои и друг РБ. Трябва да се разберем предварително , за да можем да се съберем достатъчно хора .
Върнете се в началото Go down
Rafgar
Keltir
Rafgar


Брой мнения : 8
Registration date : 18.04.2007

Райд Вечеринка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Райд Вечеринка   Райд Вечеринка EmptyСря Апр 18, 2007 3:10 am

Здр. как е? мъча се тука оЩе как мога да пиша че не ме бива в тия работи мн. та сбора за РБ не е лош най вероятно можем да го осъщствим в някой дълга ваканциика като имаме всички. друго ами...
МН ама МН ме влече Pirate Eye Patch сувенирчето дет се слага за окото и без това сам фен на тези нешта /да имам работи дет другите нямат/ или пък санта хат santa и това не е лошо Smile . та искам да питам дали някой знае как се взимат такива подобни работи?
Върнете се в началото Go down
zagito
Admin



Брой мнения : 60
Age : 42
Registration date : 13.04.2007

Райд Вечеринка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Райд Вечеринка   Райд Вечеринка EmptyСря Апр 18, 2007 3:28 am

Както party mask и тези са common craft т.е. трябва да си ловиш рибка и ако имаш късмет ще си сабереш парчетата

Recipe: Cat Ear (100%)
Lv 4: 138 MP
1x Cat Ear
* Recipe: Cat Ear (100%)
* 20 Cat Ear Fabric
* 300 Fish Gem
* 150 Shiny Fish Gem

Recipe: Outlaw's Eyepatch (100%)
Lv 4: 138 MP
1x Outlaw's Eyepatch
* Recipe: Outlaw's Eyepatch (100%)
* 20 Outlaw's Eyepatch Strap
* 300 Fish Gem
* 150 Shiny Fish Gem

Recipe: Eyepatch of Pirate (100%)
Lv 4: 138 MP
1x Eyepatch of Pirate
* Recipe: Eyepatch of Pirate (100%)
* 20 Eyepatch of Pirate Strap
* 300 Fish Gem
* 150 Shiny Fish Gem


Recipe: Daisy Hairpin (100%)
Lv 4: 138 MP
1x Daisy Hairpin
* Recipe: Daisy Hairpin (100%)
* 20 Piece of Daisy Hairpin
* 300 Fish Gem
* 150 Shiny Fish Gem

Recipe: Forget-me-not Hairpin (100%)
Lv 4: 138 MP
1x Forget-me-not Hairpin
* Recipe: Forget-me-not Hairpin (100%)
* 20 Piece of Forget-me-not Hairpin
* 300 Fish Gem
* 150 Shiny Fish Gem

Recipe: Lady's Hair Pin (100%)
Lv 4: 138 MP
1x Lady's Hair Pin
* Recipe: Lady's Hair Pin (100%)
* 20 Hair Pin Piece
* 300 Fish Gem
* 150 Shiny Fish Gem

Recipe: Maiden's Hairpin (100%)
Lv 4: 138 MP
1x Maiden's Hairpin
* Recipe: Maiden's Hairpin (100%)
* 20 Maiden's Hairpin piece
* 300 Fish Gem
* 150 Shiny Fish Gem

Recipe: Monocle (100%)
Lv 4: 138 MP
1x Monocle
* Recipe: Monocle (100%)
* 20 Monocle Piece
* 300 Fish Gem
* 150 Shiny Fish Gem

Recipe: Party Mask (100%)
Lv 4: 138 MP
1x Party Mask
* Recipe: Party Mask (100%)
* 20 Party Mask Fabric
* 300 Fish Gem
* 150 Shiny Fish Gem

Recipe: Rabbit Ear (100%)
Lv 4: 138 MP
1x Rabbit Ear
* Recipe: Rabbit Ear (100%)
* 20 Rabbit Ear Fabric
* 300 Fish Gem
* 150 Shiny Fish Gem

Recipe: Raccoon Ear (100%)
Lv 4: 138 MP
1x Raccoon Ear
* Recipe: Raccoon Ear (100%)
* 20 Raccoon Ear Fabric
* 300 Fish Gem
* 150 Shiny Fish Gem

A пак santa`s hat мисля че беше event в оффи. Стояха по извесно време , без да можеш да ги продаваш и после изчезваха.

PS Айде само да не се отколоняваме от темата плс. Различни въпроси в различни теми .
Върнете се в началото Go down
https://maryjane.bulgarianforum.net
dobman
Keltir
dobman


Брой мнения : 9
Age : 43
Location : Varna
Registration date : 17.04.2007

Райд Вечеринка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Райд Вечеринка   Райд Вечеринка EmptyСря Апр 18, 2007 9:24 am

Наунет хубаво ти е обеснил, само че, на този сървър тези неща се дават след Donate. Дропът им е спрян.(

Айде флуда почна king
Върнете се в началото Go down
http://l2mj.blogspot.com
MysteriousKiller
Keltir



Брой мнения : 1
Registration date : 25.04.2007

Райд Вечеринка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Райд Вечеринка   Райд Вечеринка EmptyСря Апр 25, 2007 6:55 pm

незнам за другите но на мен идеята ми се срува добра въпреки загубата на време но нямя да е лошо.За същото време ще вземеш повече ЕХР но ще ти падат лаина. това е моето мнение и то е положително Wink
Върнете се в началото Go down
zagito
Admin



Брой мнения : 60
Age : 42
Registration date : 13.04.2007

Райд Вечеринка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Райд Вечеринка   Райд Вечеринка EmptyЧет Апр 26, 2007 11:37 am

Като гледам Raid-ове няма да има, но какво да се направи. Ще дойде време и ще съжаляваме за високите лвли без покритие, но дотогава има време.
ПС Sorry че ви занимавах с толкова безмислена тема, където няма XP и лвл, няма и PvP, а просто трябваше да се държим като клан. Sorry няма да пиша повече такива простотии.
Върнете се в началото Go down
https://maryjane.bulgarianforum.net
JUJE
Strain
JUJE


Брой мнения : 97
Age : 42
Location : Varna
Hero name : JUJE
Hero class : Gladiator
Registration date : 16.04.2007

Райд Вечеринка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Райд Вечеринка   Райд Вечеринка EmptyЧет Апр 26, 2007 11:54 am

Райдовета не са простутия , но с 3-4 мага на този лвл ще ни е доста зор.
Върнете се в началото Go down
JUJE
Strain
JUJE


Брой мнения : 97
Age : 42
Location : Varna
Hero name : JUJE
Hero class : Gladiator
Registration date : 16.04.2007

Райд Вечеринка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Райд Вечеринка   Райд Вечеринка EmptyЧет Апр 26, 2007 12:35 pm

Може да направим опит чрез този форум да се организираме , и да се съберем много хора за да имаме шанс , и ако се получи да го правим и за напред.
Върнете се в началото Go down
Memorys
Keltir
Memorys


Брой мнения : 20
Age : 41
Location : Dimitrovgrad
Hero name : Memorys
Hero class : Shillien Knight
Registration date : 18.04.2007

Райд Вечеринка Empty
ПисанеЗаглавие: Raid Boss на стария сървък кадето бях лидер на малак клан.   Райд Вечеринка EmptyВто Май 01, 2007 4:37 pm

Мисля че е крайно време да се ораганизираме и да идем на RB незнам какво чакаме все още. То одавна трябваше да почнем да ходим на RB. Не чакайте да станете голям левел за да ходим на боссове. То за бос е нужно здрав танк. Както гледам тука има здрав DA. И то облечен поне с b-grade.

Вижте на стария ми сървър повечето бяха със c-grade. И пак отидохме 8 човека да бием RB na 72 level.

Дайте да се организираме. Най-малко 1 ден от седмицата да се ходи.

http://store2.data.bg/yasenk/sentinel/sentinel.html
Върнете се в началото Go down
VikinG
Keltir
VikinG


Брой мнения : 12
Hero name : VIKING
Hero class : Spellhowler
Registration date : 17.04.2007

Райд Вечеринка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Райд Вечеринка   Райд Вечеринка EmptyСря Май 02, 2007 12:50 pm

spored mene ideqta na na6iq dancer e mnogo dobra ! Very Happy Nie sme edin clan koito spored mene ima bude6te . RB-tata sa 4ast ot igrata i to mnogo vajna spored mene . Vse pak golemi i malki lvl li trqbva da imat predstava kak se bie RB i ponapred da se organizirame vsqka sedmica. I za tova az sum ZA Very Happy
Върнете се в началото Go down
bkostadinov
Strain
bkostadinov


Брой мнения : 77
Registration date : 23.04.2007

Райд Вечеринка Empty
ПисанеЗаглавие: :)   Райд Вечеринка EmptyСря Май 02, 2007 1:03 pm

Ако искате здрав танк, смисъл като проф мога да ви дам моя, на който му се занимава. 40 лвл паладин е. Давам му ацц и пасс или поне да му се дигат левели, ако ли не друго. Обличането мисля че е най-малкия проблем. Това като го давам незначи да смени паролата. Мисля че трябва да си имаме доверие. Ако това ще заздрави защитата на клана с един паладин, ваш е Smile.Това го права за клана. Паладин трудно се вдига защото той ама грам не бие или поне смешно. Аз сега съм се загърбил да изкарвам ресурси за предмети и няма да се занимавам с друго освен с копане и спойл!!!.
Върнете се в началото Go down
bkostadinov
Strain
bkostadinov


Брой мнения : 77
Registration date : 23.04.2007

Райд Вечеринка Empty
ПисанеЗаглавие: :)   Райд Вечеринка EmptyСря Май 02, 2007 1:11 pm

Доста съм се запалил по таз игра и мисля скоро някой да го облечем в S. Говоря най сериозно. Дайте ми само рецепти с ресурси в тях и това което ви трябва като ресурс ще го имате. Единственото което трябва да си набавяте е самата рецепта. По няй-бързия начин ако мога до седмица да стигна 52 и да облека Зубей ще е чудесно. Някой да се нагърби да прави варлорд, защото нз къв спойл е без него. Става 100 пъти по бързо в катакомби с мощен warlord. Давам му Ц грейд оръжие той докато стане 40, аз ще съм с Б, а той взима Ц-то
Върнете се в началото Go down
Memorys
Keltir
Memorys


Брой мнения : 20
Age : 41
Location : Dimitrovgrad
Hero name : Memorys
Hero class : Shillien Knight
Registration date : 18.04.2007

Райд Вечеринка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Райд Вечеринка   Райд Вечеринка EmptyЧет Май 03, 2007 11:07 am

V kraina smetka RB ne se bie lesno. Niakoi ot vas sa hodili znaiat, no niakoi shte im za parvi pat. Triabva da se ubiasni na novite kak se bie raid boss za da znaiat, za da ne stanat fallove i da izmreme vsichki. RB ne e lesno se bie, no mislia che razpolagame s dostatachno hora da idem na RB. Moje da idem na Fierce Tiger King Angel vav Forest of Mirror ili vav FG imashe edin koito ima gardove mnogo, no samia raid boss pada dosta lesno. Daite da se oragnizirame. Kvoto moje da se izkara ot raidboss vse e v pomosht na clana i na samite nas. Novite shte osetiat trapkata ot istinski RB. Az sam siguren che novite v momenta iskat da idat poveche na RB ot kolkoto igrachite koito igraia Lineage poveche ot 2,3 i nagore godini.

Tova sa primerni bossove bez gardove no padat po-trudno ot tezi s mnogoto garove.
Fierce Tiger King Angel http://l2db.ru/monsters.php?id=10125
Giant Marpanak http://l2db.ru/monsters.php?id=10162
Върнете се в началото Go down
JUJE
Strain
JUJE


Брой мнения : 97
Age : 42
Location : Varna
Hero name : JUJE
Hero class : Gladiator
Registration date : 16.04.2007

Райд Вечеринка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Райд Вечеринка   Райд Вечеринка EmptyЧет Май 03, 2007 11:57 am

Искам в неделя около 3-4 часа по възможност да се съберем колкото може повече хора и да пробваме някой и друг РБ . Надявам се да има повече хора които да имат възможност да са в играта по това време.
Върнете се в началото Go down
zagito
Admin



Брой мнения : 60
Age : 42
Registration date : 13.04.2007

Райд Вечеринка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Райд Вечеринка   Райд Вечеринка EmptyЧет Май 03, 2007 12:24 pm

Бройте ме Smile
Върнете се в началото Go down
https://maryjane.bulgarianforum.net
ignat
Gremlin
ignat


Брой мнения : 30
Age : 33
Location : Pleven
Hero name : LarryScott
Hero class : Prophet
Registration date : 17.04.2007

Райд Вечеринка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Райд Вечеринка   Райд Вечеринка EmptyЧет Май 03, 2007 2:52 pm

Men su6to me broite Cool


Последната промяна е направена от на Чет Май 03, 2007 3:09 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
zagito
Admin



Брой мнения : 60
Age : 42
Registration date : 13.04.2007

Райд Вечеринка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Райд Вечеринка   Райд Вечеринка EmptyСъб Май 05, 2007 2:35 am

Задалжително боса трябва да е със гардове а не сам. Имаме бъг т.е. гардовете не се появяват отново когато умрат, а пък РБ-тата с гардове са горе долу на 1/3 от кръвта на тия дет са сами. Бутаме бързо гардовете и другото е лесно. Ако се наложи може да викнем и чужди нюкари но си мисля че ако наще са online ще са достатъчно.

ПС. За тия дет са под 55 лвл имате 1 ден време да лепнете някой друг лвл отгоре Razz Но и малки да сте тва не е кой знай какъв проблем.

ПС. Сега ми се спи малко но е добре да набележим мишените - всички от 66-69 са собри за опит. Не е хубаво да са син на големите лвл, но ако не става с такива може и да свалим малко границата.
Върнете се в началото Go down
https://maryjane.bulgarianforum.net
JUJE
Strain
JUJE


Брой мнения : 97
Age : 42
Location : Varna
Hero name : JUJE
Hero class : Gladiator
Registration date : 16.04.2007

Райд Вечеринка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Райд Вечеринка   Райд Вечеринка EmptyЧет Май 17, 2007 10:27 am

Предлагам тази седмица да пробваме пак да набием някой РБ , и дано имаме повече късмет от предния опит. Всеки , който иска и има възможност в събота вечерта към 9-10 часа да влезе.
Върнете се в началото Go down
kalata
Gremlin
kalata


Брой мнения : 49
Age : 35
Location : Vidin
Hero name : ugBaMcMuP
Hero class : Soultaker
Registration date : 19.04.2007

Райд Вечеринка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Райд Вечеринка   Райд Вечеринка EmptyЧет Май 17, 2007 8:29 pm

emi az sabota sam tuka togava saglasen sam da pobiq nqkoe RB Razz
Върнете се в началото Go down
JUJE
Strain
JUJE


Брой мнения : 97
Age : 42
Location : Varna
Hero name : JUJE
Hero class : Gladiator
Registration date : 16.04.2007

Райд Вечеринка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Райд Вечеринка   Райд Вечеринка EmptyПет Май 18, 2007 3:47 pm

Аз хубаво предлагам за РБ ама май няма да мога тази седмица pale
Върнете се в началото Go down
milenx
Keltir
milenx


Брой мнения : 5
Age : 44
Location : Варна
Hero name : MilenX
Hero class : Dark Avenger
Registration date : 16.04.2007

Райд Вечеринка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Райд Вечеринка   Райд Вечеринка EmptyПет Май 18, 2007 4:02 pm

to i az ne znam dali shtqh da moga sybota vecher.l
Върнете се в началото Go down
kalata
Gremlin
kalata


Брой мнения : 49
Age : 35
Location : Vidin
Hero name : ugBaMcMuP
Hero class : Soultaker
Registration date : 19.04.2007

Райд Вечеринка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Райд Вечеринка   Райд Вечеринка EmptyВто Юни 19, 2007 9:32 pm

Gledam 4e nikoi ne pishe ama sam izmislil ne6to i 6te go spodelq.
Zna4i:ve4e imame ally i do kolkoto razbrah imame horata za RB 70lvl i nagore toest pravime 1 party s 8 maga i BD i 2-ro party s tanka s 1 ili pove4e PP-ta i kam 2-3 ili pove4e SE-ta deto 6te hilvat qko tanka a prez tova vreme magovete nabavkani kato izrudi gatame RB-tata tova spored men e idealnoto party za RB na nashiq level a sega ve4e imame i nujnite hora taka 4e kolkoto po skoro se organizirame tolkova i po dobre za nas.A i moje da nabarame nekoe RB ot koeto mojem da dignem nqkoi drug kristal na 11lvl ina4e nz kak 6te se opravqma s opciite na A grade i dai boje na S grade orajiqta.Mi tova e moeto predlojenie vijte go i si kajete mnenieto!
Върнете се в началото Go down
dobman
Keltir
dobman


Брой мнения : 9
Age : 43
Location : Varna
Registration date : 17.04.2007

Райд Вечеринка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Райд Вечеринка   Райд Вечеринка EmptyСря Юни 20, 2007 8:09 am

Кала президент. queen
Върнете се в началото Go down
http://l2mj.blogspot.com
Sponsored content





Райд Вечеринка Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Райд Вечеринка   Райд Вечеринка Empty

Върнете се в началото Go down
 
Райд Вечеринка
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
MaryJane Clan Forum - Lineage 2 :: General Discusion-
Идете на: