MaryJane Clan Forum - Lineage 2
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
MaryJane Clan Forum - Lineage 2

MaryJane Clan Forum
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Probabli the newsest ally member :P

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
gogobaba
Keltir



Брой мнения : 1
Registration date : 01.08.2007

Probabli the newsest ally member :P Empty
ПисанеЗаглавие: Probabli the newsest ally member :P   Probabli the newsest ally member :P EmptyСря Авг 01, 2007 12:52 am

Ми правя тоя топик защото незнаех каде да пиша...Е играя тук от днес 01.08.2007 Razz PalusKnight сим и си турся бг клан.от постовете тук ми се виздате свестни хорица Razz.та жартоса ми е мога ли да вляза в някои от клановете?доста актижен съм играя L2 От C2(L2Doom) имам доста голям опит в рб и EXP партита ще бъда денсър ако има място за оте едно бг пишете тук ли на OneLifeOneChoose Ingame BTW игря тук от около 7 8 часа сри за грешките affraid affraid Embarassed
Върнете се в началото Go down
JUJE
Strain
JUJE


Брой мнения : 97
Age : 42
Location : Varna
Hero name : JUJE
Hero class : Gladiator
Registration date : 16.04.2007

Probabli the newsest ally member :P Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Probabli the newsest ally member :P   Probabli the newsest ally member :P EmptyЧет Авг 02, 2007 9:26 am

Няма проблем да те вземем . Пиши на ZmiqtA или ByJIBa можеш да ме намериш почти на 100% около 9-10 вечерта.
Върнете се в началото Go down
 
Probabli the newsest ally member :P
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
MaryJane Clan Forum - Lineage 2 :: General Discusion-
Идете на: