MaryJane Clan Forum - Lineage 2
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
MaryJane Clan Forum - Lineage 2

MaryJane Clan Forum
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 ZA ili PROTIV Viking ste ?

Go down 
5 posters

ZA ili PROTIV ?
ZA
ZA ili PROTIV Viking ste ? Vote_lcap89%ZA ili PROTIV Viking ste ? Vote_rcap
 89% [ 8 ]
PROTIV
ZA ili PROTIV Viking ste ? Vote_lcap11%ZA ili PROTIV Viking ste ? Vote_rcap
 11% [ 1 ]
Общо гласове : 9
 
Poll closed

АвторСъобщение
VikinG
Keltir
VikinG


Брой мнения : 12
Hero name : VIKING
Hero class : Spellhowler
Registration date : 17.04.2007

ZA ili PROTIV Viking ste ? Empty
ПисанеЗаглавие: ZA ili PROTIV Viking ste ?   ZA ili PROTIV Viking ste ? EmptyСря Юни 06, 2007 11:21 pm

zna4i koite 6te glasuva ZA iskam da kaja 4e ne moga da igraq ne razbiram ot igrata za6toto q igraq ot 6 meseca i sum mn neadekvaten no koito 6te glasuva za NE prosto go podkrepqm
Върнете се в началото Go down
JUJE
Strain
JUJE


Брой мнения : 97
Age : 42
Location : Varna
Hero name : JUJE
Hero class : Gladiator
Registration date : 16.04.2007

ZA ili PROTIV Viking ste ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ZA ili PROTIV Viking ste ?   ZA ili PROTIV Viking ste ? EmptyСря Юни 06, 2007 11:58 pm

Какви са тия глупости Викинг ?
Върнете се в началото Go down
kalata
Gremlin
kalata


Брой мнения : 49
Age : 35
Location : Vidin
Hero name : ugBaMcMuP
Hero class : Soultaker
Registration date : 19.04.2007

ZA ili PROTIV Viking ste ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ZA ili PROTIV Viking ste ?   ZA ili PROTIV Viking ste ? EmptyЧет Юни 07, 2007 12:05 am

ei viking kakto ti kazah vseki ima loshi dni i se nervi tozi den e takav za teb ama za6to pusna taq anketa ne mi e qsno kvo protiv tebe moga da imam ako trqbva da badem 4estni ti trqbva da si protiv mene deto te vzeh na PK v TOI onq pat pomnish li Smile draj pe4eno i tova utre 6te si svej i jaden za killove i 6te sam do teb za da pomagam 6toto i az sam jaden Razz
Върнете се в началото Go down
VikinG
Keltir
VikinG


Брой мнения : 12
Hero name : VIKING
Hero class : Spellhowler
Registration date : 17.04.2007

ZA ili PROTIV Viking ste ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ZA ili PROTIV Viking ste ?   ZA ili PROTIV Viking ste ? EmptyЧет Юни 07, 2007 5:57 am

to hubavo za lo6ite dni ama to ne e 1 2 ili 3 dena to e po4to vseki den Sad a do tazi 4ast sas killovete edva li 6te moga Razz
Върнете се в началото Go down
kalata
Gremlin
kalata


Брой мнения : 49
Age : 35
Location : Vidin
Hero name : ugBaMcMuP
Hero class : Soultaker
Registration date : 19.04.2007

ZA ili PROTIV Viking ste ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ZA ili PROTIV Viking ste ?   ZA ili PROTIV Viking ste ? EmptyЧет Юни 07, 2007 6:43 am

6te se nau4ish spoks nikoi vse ot nqkade trqbva da se po4ne nali taka Smile
Върнете се в началото Go down
VikinG
Keltir
VikinG


Брой мнения : 12
Hero name : VIKING
Hero class : Spellhowler
Registration date : 17.04.2007

ZA ili PROTIV Viking ste ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ZA ili PROTIV Viking ste ?   ZA ili PROTIV Viking ste ? EmptyЧет Юни 07, 2007 1:38 pm

taka e nqma spor Smile
Върнете се в началото Go down
Memorys
Keltir
Memorys


Брой мнения : 20
Age : 41
Location : Dimitrovgrad
Hero name : Memorys
Hero class : Shillien Knight
Registration date : 18.04.2007

ZA ili PROTIV Viking ste ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ZA ili PROTIV Viking ste ?   ZA ili PROTIV Viking ste ? EmptyЧет Юни 07, 2007 10:08 pm

Da ti kaja chestno che vseki ima kakto i loshi dni taka i hubavi. Moga da ti kaja che i az predi 3,4 godini biah novak na edin bg server. Ako ti kaja sam mrial poveche sigurno otkolkoto sam digal, no kakto i da e. Vseki se nauchava sam ot greshkite si. Ako ne opitash nema se nauchish nikoga. Tazi igra nemojesh da e nauchish za 1 den, nito pak za niakolko meseca ili godina. Taka che se stegni kato maj i ne se predavai. Gore glavata vsicko shte se opravi. I az makar i ot tolkova vreme da igraia pak ne znam viscko na 100%. I az barkam po - nikoga, no se sluchva hora sme vse pak.
Върнете се в началото Go down
pistarka
Keltir
pistarka


Брой мнения : 4
Location : Silistra
Registration date : 18.04.2007

ZA ili PROTIV Viking ste ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ZA ili PROTIV Viking ste ?   ZA ili PROTIV Viking ste ? EmptyСъб Юни 09, 2007 11:47 pm

EI 4ovek haide da ne govorim koi ot koga igrae 4e mee sram da kaja 4e nqmam i 5 meseca kato horata.Taka 4e ne se opira do tova kolko ti e staja a samata voql za igra ako iskash i nasitina jelaesh moje da se motivirash i da igraesh ako ti e pisnalo naistina to prosto nqkolko dni ne igrai i te taka.Ako vsi4ki se bqhme otkazali pri kofty den ili slu4ka to kakvo 6te6e da ostane ot klana?.Haide stqgai se byrzo i otnovo v redicite na boinoto pole.4ekame te:)
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





ZA ili PROTIV Viking ste ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ZA ili PROTIV Viking ste ?   ZA ili PROTIV Viking ste ? Empty

Върнете се в началото Go down
 
ZA ili PROTIV Viking ste ?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
MaryJane Clan Forum - Lineage 2 :: Offtopic-
Идете на: