MaryJane Clan Forum - Lineage 2
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
MaryJane Clan Forum - Lineage 2

MaryJane Clan Forum
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Бих желал да се присъединя към клана

Go down 
+2
DEATH
aXeLL
6 posters
АвторСъобщение
aXeLL
Keltir



Брой мнения : 4
Registration date : 05.05.2007

Бих желал да се присъединя към клана Empty
ПисанеЗаглавие: Бих желал да се присъединя към клана   Бих желал да се присъединя към клана EmptyСъб Май 05, 2007 11:59 am

Здравейте, бих желал да се присъединя към team-а ви, ако това е възможно разбирасе имам герой Phantome Summoner lv 44 екипиран с Ц итемс ,опитен играч съм играя L2 от 3 години +/- незнам с точност имам опит в партита и на райд босове личната ми самоуценка,а и на мои познати ,е че съм добър играч.Много бих се радвал да съм в клана ви защото все пак сървара е руски и ми е много самотно да играя сам.Играл съм на други български сървари като Revolution/Infinity и съм бил част от най-силните кланове.Играл съм също така и на Paradise - Eureka.Преди малко говорих с човек от клана ви който ме посаветва да пиша в форума.

Името на героя ми е BlairJanes


Много бих се радвал да уважите молбата ми и чакам отговор
bom
GL HF !!!
Върнете се в началото Go down
DEATH
Hawkeye
DEATH


Брой мнения : 18
Location : StZ
Registration date : 14.04.2007

Бих желал да се присъединя към клана Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бих желал да се присъединя към клана   Бих желал да се присъединя към клана EmptyНед Май 06, 2007 8:53 am

хахах няма отърване от тебе Smile добре, че не играя Л2
Върнете се в началото Go down
http://diettablets.info
zagito
Admin



Брой мнения : 60
Age : 42
Registration date : 13.04.2007

Бих желал да се присъединя към клана Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бих желал да се присъединя към клана   Бих желал да се присъединя към клана EmptyНед Май 06, 2007 10:14 am

Death in game вече имаше отговор за него Smile - имахме чистка (бяхме 40/40) и сега чакаме да ни мине наказанието.
Също ще съм много щастлив ако си вземеш комп и продължиш с моя асс след като замина. Малките ламички вече взеха да се точат на предметчетата ми, а много малко се зачудиха дали някой ще продължи с тоя герой. За сега (може би и за винаги) ти си ми единствения на който бих си оставил героя. Просто знам че при теб ще е в добри ръце. Името ми няма да се петни с NOOB-щени или героя ми да бъде разпродаден.
Върнете се в началото Go down
https://maryjane.bulgarianforum.net
aXeLL
Keltir



Брой мнения : 4
Registration date : 05.05.2007

Бих желал да се присъединя към клана Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бих желал да се присъединя към клана   Бих желал да се присъединя към клана EmptyНед Май 06, 2007 9:06 pm

аммм DEATH неможах да разбера смисъла на отговора "няма оттарване от тебе" bounce pirat в какъв смисъл няма оттарване и на друг серевер ли сме играли или аз не фащам смисъла някъде cyclops alien
Върнете се в началото Go down
bkostadinov
Strain
bkostadinov


Брой мнения : 77
Registration date : 23.04.2007

Бих желал да се присъединя към клана Empty
ПисанеЗаглавие: :)   Бих желал да се присъединя към клана EmptyНед Май 06, 2007 10:56 pm

Aз съм този който го посъветва да пише тук. Мисля че е хубаво повече бг да има щом има желание независимо какви са.
Да смажем руснаците !!! Cool
Върнете се в началото Go down
DEATH
Hawkeye
DEATH


Брой мнения : 18
Location : StZ
Registration date : 14.04.2007

Бих желал да се присъединя към клана Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бих желал да се присъединя към клана   Бих желал да се присъединя към клана EmptyВто Май 08, 2007 11:36 am

Zagito написа:
Death in game вече имаше отговор за него Smile - имахме чистка (бяхме 40/40) и сега чакаме да ни мине наказанието.
Също ще съм много щастлив ако си вземеш комп и продължиш с моя асс след като замина. Малките ламички вече взеха да се точат на предметчетата ми, а много малко се зачудиха дали някой ще продължи с тоя герой. За сега (може би и за винаги) ти си ми единствения на който бих си оставил героя. Просто знам че при теб ще е в добри ръце. Името ми няма да се петни с NOOB-щени или героя ми да бъде разпродаден.

Компютър до 18ти немога си зема Wink играй ми се Л2 ама .....

aXeLL написа:
аммм DEATH неможах да разбера смисъла на отговора "няма оттарване от тебе" bounce pirat в какъв смисъл няма оттарване и на друг серевер ли сме играли или аз не фащам смисъла някъде cyclops alien

За мое съжаление сме играли заедно. affraid
Върнете се в началото Go down
http://diettablets.info
JUJE
Strain
JUJE


Брой мнения : 97
Age : 42
Location : Varna
Hero name : JUJE
Hero class : Gladiator
Registration date : 16.04.2007

Бих желал да се присъединя към клана Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бих желал да се присъединя към клана   Бих желал да се присъединя към клана EmptyВто Май 08, 2007 3:28 pm

Е нп. да те изчакаме Laughing
Върнете се в началото Go down
aXeLL
Keltir



Брой мнения : 4
Registration date : 05.05.2007

Бих желал да се присъединя към клана Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бих желал да се присъединя към клана   Бих желал да се присъединя към клана EmptyВто Май 08, 2007 9:29 pm

Кажи ми къде и кога и с къв ник си бил пък и що за съжаление? Sad Много бой ли съм те бил What a Face
Върнете се в началото Go down
DEATH
Hawkeye
DEATH


Брой мнения : 18
Location : StZ
Registration date : 14.04.2007

Бих желал да се присъединя към клана Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бих желал да се присъединя към клана   Бих желал да се присъединя към клана EmptyСря Май 09, 2007 9:46 am

хахаха няма как да си ме бил, защото с PTTP винаги сме били в 1 alliance или и аз съм бил част от тях.
Zaiche, BadAngel или Darida.
Върнете се в началото Go down
http://diettablets.info
aXeLL
Keltir



Брой мнения : 4
Registration date : 05.05.2007

Бих желал да се присъединя към клана Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бих желал да се присъединя към клана   Бих желал да се присъединя към клана EmptyСря Май 09, 2007 2:52 pm

охохоо ама и аз те помня бре душа хихих колко си са нервил в али чата хаха яко яко че пак се събираме на 1 сервер и в никакъв случай "за съжаление" поне не и според мен
Върнете се в началото Go down
DEATH
Hawkeye
DEATH


Брой мнения : 18
Location : StZ
Registration date : 14.04.2007

Бих желал да се присъединя към клана Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бих желал да се присъединя към клана   Бих желал да се присъединя към клана EmptyСря Май 09, 2007 11:36 pm

aXeLL написа:
охохоо ама и аз те помня бре душа хихих колко си са нервил в али чата хаха яко яко че пак се събираме на 1 сервер и в никакъв случай "за съжаление" поне не и според мен

не се събираме cheers защото аз не играя Л2 ся lol!
Върнете се в началото Go down
http://diettablets.info
moneti
Keltir



Брой мнения : 4
Registration date : 19.10.2007

Бих желал да се присъединя към клана Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бих желал да се присъединя към клана   Бих желал да се присъединя към клана EmptyПон Окт 22, 2007 6:41 pm

и аз искам да вляза в клана ви
Върнете се в началото Go down
JUJE
Strain
JUJE


Брой мнения : 97
Age : 42
Location : Varna
Hero name : JUJE
Hero class : Gladiator
Registration date : 16.04.2007

Бих желал да се присъединя към клана Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бих желал да се присъединя към клана   Бих желал да се присъединя към клана EmptyВто Окт 23, 2007 12:59 pm

V momenta sme s nakazanie 5 dni pi6i sled tova na JUJE
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Бих желал да се присъединя към клана Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Бих желал да се присъединя към клана   Бих желал да се присъединя към клана Empty

Върнете се в началото Go down
 
Бих желал да се присъединя към клана
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
MaryJane Clan Forum - Lineage 2 :: Clan Rules-
Идете на: