MaryJane Clan Forum - Lineage 2
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
MaryJane Clan Forum - Lineage 2

MaryJane Clan Forum
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Имам една молба към всички...

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
bkostadinov
Strain
bkostadinov


Брой мнения : 77
Registration date : 23.04.2007

Имам една молба към всички... Empty
ПисанеЗаглавие: Имам една молба към всички...   Имам една молба към всички... EmptyСря Май 02, 2007 1:37 pm

Първо да кажа какво ще направя. Всеки който не му достига някакъв ресурс от вида : CBP, COP, OO, Leather, steel, cockes, varnish... ще му бъдат добавяни по най-бързия начин. Молбата ми е следната - тъй като немога едновременоо да копам и дигам лвл на Тиранта, който ще ви добавя : asofe, enria, thons от мините където падат на много червени кристали, при моя лвл 45, значи те да са 55. Предполагам че Антарис където разбрах е имало много руда и там мобовете са били 60+ , предполагам че и рудата е поне 65-70 лвл и там дропа на тези неща ще е повече.
Искам по някъв начин да ми се облече тиранта за да качва левели и после да падне големото шоу с рудата. Незнам кой е най добрия герой за ПВП, но зная кой е най добръ при копането - ТИРАНТ бате. Дестрояр, му диша прахта в това отношениеSmile, а за жужета тех въобще не ги броя :DDD:
И аз ще събирам пари, но все пак говорим за доста. Ц мисля да го пропусна и направо Б. Единсвтено Ц мога си взема фистове и сам ще го направя. От вас искам помощ за Б сет и оръжие...
Благодаря... Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
bkostadinov
Strain
bkostadinov


Брой мнения : 77
Registration date : 23.04.2007

Имам една молба към всички... Empty
ПисанеЗаглавие: Още нещо   Имам една молба към всички... EmptyСря Май 02, 2007 1:43 pm

Не ми е толко важен Б грейда фистове, колкото А грейд Копач с поне 3 енчанта. Все пак съм от миньорски град, зная как сеправят пари от руда Cool Cool Cool
Върнете се в началото Go down
JUJE
Strain
JUJE


Брой мнения : 97
Age : 42
Location : Varna
Hero name : JUJE
Hero class : Gladiator
Registration date : 16.04.2007

Имам една молба към всички... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имам една молба към всички...   Имам една молба към всички... EmptyСря Май 02, 2007 5:54 pm

Аз доколкото знам щеше да играеш със спойлер , нямаме възможност да правим толкова предмети за копане ти стига кирка Laughing , а според мен трябва да ти се помогне да стигнеш до кристалите , където няма хора и ще ти е много добре да копаш.
Върнете се в началото Go down
zagito
Admin



Брой мнения : 60
Age : 42
Registration date : 13.04.2007

Имам една молба към всички... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имам една молба към всички...   Имам една молба към всички... EmptyСря Май 02, 2007 8:08 pm

Мога да ти дам алтернативен палн.
Вдигаш си орка примерно 52 лвл.
Слагаш му б кирка и някав роб. сет. - мисля че използването на А кирка за копаене е само пилене на пари за А шоти които са 3 пати по-скъпи от Б
Идваш с нас в парти в ЛоА.
Стоиш си в партито и си копаеш.
Ния бием и ти си хващаш ехп.
Не вярвам някой да има нещо против да има 1 leacher в партито който ще прави парички.

ПС. КЛ - то е прав не мисля че имаш достатачно време да играш с 2 - 3 героя едновременно. Ако си се отказал от джуджето сега е момента да почнеш да развиваш яко орка. Чесно казано има повече свободни кристали отколкото свободни мобове с як споил.
РЕШАВАЙ SmileSmileSmileRazz:P:P
Върнете се в началото Go down
https://maryjane.bulgarianforum.net
bkostadinov
Strain
bkostadinov


Брой мнения : 77
Registration date : 23.04.2007

Имам една молба към всички... Empty
ПисанеЗаглавие: :)   Имам една молба към всички... EmptyЧет Май 03, 2007 8:08 am

Чакайте малко бе другари, кой се е отказал от жужето. Той вече е 44 а бишопа е и той почти 44. Вечерта спойла сутрин копам. А вече имам 7 Bellion Cestus Edge, които ги купих за 200 к Sad Sad Sad едното. Погледнах рецептата и как се казва ще я опапкам като едното нищо. Ония СБП са малко ножко около 700 но щом за ден изкарах 101, мисля че няма да е проблем Laughing Laughing Laughing . КЛ имаш ли рецепта за Bellion Cool Cool Cool
Също ми трябва и Recipe: Lance (100%) Cool Cool Cool Cool Cool
А на 1 време ще купя до 3 4 дни на ninja9 TOP C Bow Very Happy Very Happy Very Happy
Върнете се в началото Go down
bkostadinov
Strain
bkostadinov


Брой мнения : 77
Registration date : 23.04.2007

Имам една молба към всички... Empty
ПисанеЗаглавие: :)   Имам една молба към всички... EmptyЧет Май 03, 2007 8:15 am

КЛ тъй като ти си крафтъра, става ли да разпределяш това дето ти давам 50/50 за да мога до месец два да събера и за 2 оръжия Б грей всички ресурси за да се облека. А с копането ще си купя армор, че иначе требе се скапя в тая мина Laughing Laughing Laughing . Добре де вие познавате големите левели. Казаха ми че в LOA копат яко тиранти, или как вика съквартиранта ми "некви бесни тиранти".АКо познавате някой или видите искам информация:
- колко Sр. ore Soul ore падат от 1 кристал грубо.
- Каква е интервенцията ан дроп на asofe enria thons

Ако падат често и най вече доста се вади миниг S ще си купя , ако ли не А с 3 4 5 енчанта Very Happy Very Happy Very Happy и ще компенсираме S кристалите Laughing Laughing Laughing Laughing

A по мой груби сметки ако 20 дни в месеца ставам в 4 до 7- 7.30, ще имам около 50 кк след това и около 400 ОО 300 СОП 1200 коал, тъй като ето денс изкарах 2.5 кк и около 20 оо и 10-15 СОП и 50 - 70 коал от 4.30 , тъй като влизаше и елдера и се забавих а тя беше в Гуардиан до 7.05. После до 7.30 дирех рефайнер и попаднах на беллионите А днес всичко туй инвестирах в S refiner Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
bkostadinov
Strain
bkostadinov


Брой мнения : 77
Registration date : 23.04.2007

Имам една молба към всички... Empty
ПисанеЗаглавие: Нещо много важно за копането   Имам една молба към всички... EmptyЧет Май 03, 2007 9:12 am

Хубаво ще копая в ЛОА но нещо забрявате - keepera (пазителя на кристала). 3 - 4 пъти съм умирал от него във Форготен и то на 3 удара а съм с 2.3 кръв. Представям си какво ще стана ако тоя лвл ми се появи кипър там. Sad Sad Sad Освен миниг друго невиждам ...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Имам една молба към всички... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Имам една молба към всички...   Имам една молба към всички... Empty

Върнете се в началото Go down
 
Имам една молба към всички...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
MaryJane Clan Forum - Lineage 2 :: General Discusion-
Идете на: