MaryJane Clan Forum - Lineage 2
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
MaryJane Clan Forum - Lineage 2

MaryJane Clan Forum
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Едно яко парти

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
zagito
Admin



Брой мнения : 60
Age : 42
Registration date : 13.04.2007

Едно яко парти Empty
ПисанеЗаглавие: Едно яко парти   Едно яко парти EmptyПон Апр 30, 2007 1:19 pm

Вчера след като за пореден път решихме да бием player-и които са с класи над нас (е ест. случи се това което почти винаги си случва Smile) и в момента в който всички освен 3-ма излязоха от играта се получи най-якото парти в което съм бил откакто съм тук. С 4 човека си биехме спокойно на TOI 5 (аз, larry , aenor и моя буффер - въпреки че нея би трябвало да е броя за 1/2 човек мах), а когато влезе и viking останових пълен контрол в центъра на 5 (кадето до сега и 8-9 човека бариерата на шубето не ни пускаше). Най-якото обаче беше, че когато влязоха калата, цецо и тони не останахме да се блъскаме на TOI 5 а запалихме към TOI 10 (което на наш език се превежда - не сме за там). Поради липса на места се лепнахме на TOI 11 и да си призная дори и без танк строго офанзивното ни парти се престави доста добре (почивка на 40 мин. - супрер за цигарка и малко разтъпчване). Когато понамаляхме (aenor и viking легнаха) се върнахме на TOI 10 и си изкарахме 1 добро количество TBS-та (като бях с 2 героя аз се наядох най-много 4+4 ама това си остава тайна Razz).
Gratz ppl с 1 изключение се държахме перфектно, но за 1-во катерене там си е повече от добре.
ПС : Още 5-6 такива партита и 2-3 до karicite в LoA и ще видим първия DC robe set носен от някой то MJ - за което въобще не ни миришат краката.
Върнете се в началото Go down
https://maryjane.bulgarianforum.net
kalata
Gremlin
kalata


Брой мнения : 49
Age : 35
Location : Vidin
Hero name : ugBaMcMuP
Hero class : Soultaker
Registration date : 19.04.2007

Едно яко парти Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Едно яко парти   Едно яко парти EmptyПон Апр 30, 2007 7:45 pm

mi nqma ko da se lajeme moje da vleznah kasno no partito na 11 i posle na 10 etaj na TOi si beshe super i trqbva da ima pove4e takiva partyta 6toto em moje da padne ne6ta A grate em i exp i quest se ispalnqva kakvo po hubavo ot tova Smile 4estno kazano tova beshe edno ot nai-hubavite partita na koito sam prisastval Smile
Върнете се в началото Go down
bkostadinov
Strain
bkostadinov


Брой мнения : 77
Registration date : 23.04.2007

Едно яко парти Empty
ПисанеЗаглавие: :)   Едно яко парти EmptyЧет Май 03, 2007 8:32 am

Няма само вие да се хвалите я. Вчера пък 2 нинжи моя полеарм спойлер и бишоп и един елдер напраихме юрисдикция на една стая в брандет, аз пък като по нагъл че нестигаха мобове крадях от други стаи. И така може 1.5 часа заедно. Аз вдигнах по 1.5 лвл и на 2 за другите нз. И от туй парти предадох 54 мисля че бяха СБП и други неща. Е като останахме аз и nonja9 леко ни уби един пендел "стрелец - хюман", който доста потича из коридорите за да ни убие. Той беше с топ ц лък и б грейд армор и аз бяха вината за килването от негова страна щото след 1 2 3 4устни предупредеждения си казах е са му ебаха майката, писах на нинжата и го подкарахме той с табар аз с поле Ц. Лично мен ме свали на 7 8 9 удара или на кратко"стрелец ташак" и аз като умрях моя нинжа го подкара с бесни стънове из коридорите, оттам веднага слип със бишопа който нехвана и умря от 2 стрели и после последния самурай нинжата9 и той предаде богу дух. Но като си сложа Б ще го бия сам Laughing Laughing Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Едно яко парти Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Едно яко парти   Едно яко парти Empty

Върнете се в началото Go down
 
Едно яко парти
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
MaryJane Clan Forum - Lineage 2 :: General Discusion-
Идете на: