MaryJane Clan Forum - Lineage 2
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
MaryJane Clan Forum - Lineage 2

MaryJane Clan Forum
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Какво точно искате от мен

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
bkostadinov
Strain
bkostadinov


Брой мнения : 77
Registration date : 23.04.2007

Какво точно искате от мен Empty
ПисанеЗаглавие: Какво точно искате от мен   Какво точно искате от мен EmptyЧет Апр 26, 2007 1:09 pm

Моля да бъде извинен за днес и утре, няма да мога да играя, тъй като имам лична работа. Някой да не си помисли нещо.
И още един въпрос - какво точно искате от мен - да кача първо левели, тъй като вие сте къде къде по високи от мен и след това да почва същинското спойлване и буфане или... Мога да ви доставям ресурси за сега що годе добри само с Орка ми който не е в клана, но за мен няма значение. Вчера опитах сам да спойлвам и въобще не е fun sam да се спойлва а и второто, май съм магнит за килъри, уби ме един пендел, който ме издебна, изнервих се и куитнах....
Върнете се в началото Go down
vladibmw
Keltir
vladibmw


Брой мнения : 17
Age : 44
Location : Pleven
Hero name : Jujanka
Hero class : Artisan
Registration date : 24.04.2007

Какво точно искате от мен Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво точно искате от мен   Какво точно искате от мен EmptyЧет Апр 26, 2007 1:58 pm

според мене трябва да направиме тема по въпроса за килърите-секи да си каже мнението защтото не си единствен Very Happy

иначе по другия ти въпрос немога да имам мнение хихихихих Very Happy
Върнете се в началото Go down
bkostadinov
Strain
bkostadinov


Брой мнения : 77
Registration date : 23.04.2007

Какво точно искате от мен Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво точно искате от мен   Какво точно искате от мен EmptyЧет Апр 26, 2007 6:45 pm

Само знайте 1 15 ми акаунта са ваши т.е каквото пада във всеки един от тях и на някой трябва ще се дава. Оффффф нерва се щото преди да вляза в клана ви продадох 184 варниша че не ми достигаха мангизи за кармиан сета и Ц джуали, иначе сега щах да ви ги дам ....
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Какво точно искате от мен Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво точно искате от мен   Какво точно искате от мен Empty

Върнете се в началото Go down
 
Какво точно искате от мен
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
MaryJane Clan Forum - Lineage 2 :: Offtopic-
Идете на: