MaryJane Clan Forum - Lineage 2
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
MaryJane Clan Forum - Lineage 2

MaryJane Clan Forum
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 малко помощ плс.

Go down 
+4
kalata
JIoIIIaKaka
zagito
vladibmw
8 posters
АвторСъобщение
vladibmw
Keltir
vladibmw


Брой мнения : 17
Age : 44
Location : Pleven
Hero name : Jujanka
Hero class : Artisan
Registration date : 24.04.2007

малко помощ плс. Empty
ПисанеЗаглавие: малко помощ плс.   малко помощ плс. EmptyЧет Апр 26, 2007 1:10 am

така имам следния проблем-изтеглих си 3 фаила дето се копират в систем на играта и дето като цъкнеш на моба /там кадето излиза на х? живот е и какви скилове има на какво е резист и т.н./ ти показват дроп,споил и други характеристики за него обаче са за С4 Sad и като вляза в мините ми забива играта-предполагам щтото няма данни за каманите и кристалите.ако някой знае откади мога да изтегля нещо подобно но зо С5 моля кажете @
Върнете се в началото Go down
zagito
Admin



Брой мнения : 60
Age : 42
Registration date : 13.04.2007

малко помощ плс. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: малко помощ плс.   малко помощ плс. EmptyЧет Апр 26, 2007 10:28 am

Не съм имал такъв проблем. Но аз използвам C4 клиент за тоя съреър. Все пак сървъра е на C4 и въпреки, че ги има и повечето C5 questa незнам как ще ти върви на C5 клиент.
Моя съвет е сложи си C4 и няма да имаш проблеми.
Върнете се в началото Go down
https://maryjane.bulgarianforum.net
vladibmw
Keltir
vladibmw


Брой мнения : 17
Age : 44
Location : Pleven
Hero name : Jujanka
Hero class : Artisan
Registration date : 24.04.2007

малко помощ плс. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: малко помощ плс.   малко помощ плс. EmptyЧет Апр 26, 2007 1:53 pm

не аз съм с С4 клиент обаче като копирам тия фаилчета отначало няма проблем ама като вляза някаде кадето има кристали за мининг и ме изхварля с критикал ерор.проблема е че тези 3 фаилчета помагат доста.даже някой ако е изкарал сумон миже да му прецениш +- разлика 2-3 лвл.защтото като цакнеш на сумона ти дава кой лвл е.НО явно не е правено за С5 и ми прави проблем.незнам как играете но ако го нямате това щи ви го пратя само ми дайте някаква поща.да го пробвате и да си кажете мнението-ако някой има желание де Very Happy
Върнете се в началото Go down
zagito
Admin



Брой мнения : 60
Age : 42
Registration date : 13.04.2007

малко помощ плс. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: малко помощ плс.   малко помощ плс. EmptyЧет Апр 26, 2007 5:06 pm

Aми аз и повечето хора от нашия клан използваме тези и поне засега никой не се е оплакал, че има някакъв проблем Това Пробвай и кажи дали се е оправило.
Върнете се в началото Go down
https://maryjane.bulgarianforum.net
vladibmw
Keltir
vladibmw


Брой мнения : 17
Age : 44
Location : Pleven
Hero name : Jujanka
Hero class : Artisan
Registration date : 24.04.2007

малко помощ плс. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: малко помощ плс.   малко помощ плс. EmptyЧет Апр 26, 2007 5:41 pm

заги плс можеш ли да ми го пратиш това на .rar на vladi_bmw@mail.bg
ако не те затруднява Very Happy щтото така ще ми е по удовно
Върнете се в началото Go down
vladibmw
Keltir
vladibmw


Брой мнения : 17
Age : 44
Location : Pleven
Hero name : Jujanka
Hero class : Artisan
Registration date : 24.04.2007

малко помощ плс. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: малко помощ плс.   малко помощ плс. EmptyЧет Апр 26, 2007 6:26 pm

жив да си брат Very Happy Very Happy Very Happy стана Very Happy Very Happy Very Happy явно моите фаилове бяха нещо бъгави.благодаря много
Върнете се в началото Go down
zagito
Admin



Брой мнения : 60
Age : 42
Registration date : 13.04.2007

малко помощ плс. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: малко помощ плс.   малко помощ плс. EmptyПет Апр 27, 2007 3:25 pm

Няма проблем Smile нали за това е форума: имаш въпроси - питаш, имаш отговори - отговаряш Razz
BTW за мен дали питаш или отговаряш е все тая - хубавото е че показваш заинтерисуваност към играта
Върнете се в началото Go down
https://maryjane.bulgarianforum.net
vladibmw
Keltir
vladibmw


Брой мнения : 17
Age : 44
Location : Pleven
Hero name : Jujanka
Hero class : Artisan
Registration date : 24.04.2007

малко помощ плс. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: малко помощ плс.   малко помощ плс. EmptyПет Апр 27, 2007 5:56 pm

играта е много яка а аз играя от 1 година и нещо.поне моето мнение е че досега несъм виждал нещо по добро Very Happy Very Happy Very Happy
Върнете се в началото Go down
JIoIIIaKaka
Gremlin
JIoIIIaKaka


Брой мнения : 31
Registration date : 03.07.2007

малко помощ плс. Empty
ПисанеЗаглавие: :(:(:(   малко помощ плс. EmptyСъб Сеп 15, 2007 10:43 am

moje li nqkoi da mi pomogne imam golqm problem.Kato vlqza da igraq na L2 C4 pravq dve kra4ki a po nqkoi pat i nito edna i samo me diskonektva kakvo da napravq >PLS pomognete sas savet ...
Върнете се в началото Go down
JIoIIIaKaka
Gremlin
JIoIIIaKaka


Брой мнения : 31
Registration date : 03.07.2007

малко помощ плс. Empty
ПисанеЗаглавие: :(   малко помощ плс. EmptyСъб Сеп 15, 2007 10:47 am

a sega daje i da vidq sarvarite ne me puska napravo diskonect SadSadSadSadSad
Върнете се в началото Go down
kalata
Gremlin
kalata


Брой мнения : 49
Age : 35
Location : Vidin
Hero name : ugBaMcMuP
Hero class : Soultaker
Registration date : 19.04.2007

малко помощ плс. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: малко помощ плс.   малко помощ плс. EmptyСъб Сеп 15, 2007 1:52 pm

probvai da updetenesh nz 6to taka ti pravi
Върнете се в началото Go down
JIoIIIaKaka
Gremlin
JIoIIIaKaka


Брой мнения : 31
Registration date : 03.07.2007

малко помощ плс. Empty
ПисанеЗаглавие: :)   малко помощ плс. EmptyСъб Сеп 15, 2007 3:25 pm

probvah ama ne 6te dava mi nqkakva gre6ka.No ve4e mai se opravi neznam kak . mersi ina4e
Върнете се в началото Go down
JIoIIIaKaka
Gremlin
JIoIIIaKaka


Брой мнения : 31
Registration date : 03.07.2007

малко помощ плс. Empty
ПисанеЗаглавие: :(   малко помощ плс. EmptyПон Окт 08, 2007 11:04 am

moje li nqko ida mi helpne imam malak problem s igrata.Zna4i puskam si q na dva ekrana i nali te sa malko nadolu i trqbva da se izdarpat nagore za da se vijda 4ata.Ama az kato gi darpam direktno me izhvarlq ot igrata i neznam kakvo da napravq a sa6to taka i kato dam ALT+ENTER sa6to me dropi.Pomognete mi pls ...Mersi predvaritelno.GL
Върнете се в началото Go down
Naunet
Keltir
Naunet


Брой мнения : 23
Age : 42
Location : Manhattan NY
Hero name : Naunet
Hero class : Blade Dancer
Registration date : 14.05.2007

малко помощ плс. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: малко помощ плс.   малко помощ плс. EmptyПон Окт 08, 2007 3:14 pm

Az li4no bih se obzealojil 4e e ot servera i tqhnie update-i. Bratu6kite se nadceniha i pusnaha ne6to koeto ne e C6 a ne6to kato bugavo C4. Sled posledniq update i az si imam problem. Koagato si pusn dvete l2-ta vapaki 4e sa na 2 PC-ta si ima Critical eroro po4ti vednaga. Do v4era nqmah takav probel daje is palyvah na 2+1. Ako sa re6ili da mahnat multiaccautinga neznam. Ama ako si mislqt 4e 6te u4a ruski samo za da razbera kvo si mislqt da pravqt nqma da stane. Evil or Very Mad Twisted Evil Evil or Very Mad Twisted Evil
Върнете се в началото Go down
JIoIIIaKaka
Gremlin
JIoIIIaKaka


Брой мнения : 31
Registration date : 03.07.2007

малко помощ плс. Empty
ПисанеЗаглавие: :)   малко помощ плс. EmptyПон Окт 08, 2007 5:39 pm

Dam dam daje i taka nemogat da me sprat da igraq s dva akaunta.za6toto kato si pusna parvoto akaunt4e i posle nemoga da si pusna vtoroto za6toto mi dava gre6ka ama az mu shvanah cakata.kato tragna da si puskam igrata i mi se pokaje kartinkata si q puskam o6te edin pat i to avtomati4no si mi q zarejda o6te edin pat i taka igraq s dva akaunta.A te bratu6kite si mislqt 4e sa po umni ot BULGARITE pod4ertavam BULGARITE za6toto v sarvara sme sila QMBOL RazzSmile....Pojelavam priqtna igra na vsi4kite i koito ima nujda ot spoiler okolo 54-55lvl da pm na KpacHukaT az 6te se otzova vinagi,za6toto sme aly za tova 4e da si pomagame.
A znaete li alito kak e v oficialniqt sarvar kadeto reitovete sa x1,tam nqma takiva raboti-nqkoi ot alito vika trqbva mi tova(naprimer nqkakav predmet i nqkoi ot drugiqt klan na alito vika 4e go ima ama za da mi go dade trqbva da mu go platq,kogato igraeh tam takiva ne6ta ne e imalo,kolkoto i da vi se struva 4udno).No tuk ima po specialni pravila i zatova vsi4ki trqbva da se obedinim za6toto kakvo se polu4ava.Ediniqt klan e oblekan full s top itemi a drugite ot alito s 6it itemi taka da go kaja.Za6toto nemoje geroi koito e ot nujda na alito i da e 65lvl primerno da hodi oblekan v C greid daje v pove4eto slu4ai C-to ne e top.Trqbva da se OBEDINIM za da imame ob6ta cel a tq e ZAMAK.
Za Svet tova ne e problem za6toto klanat mu e TOP i si4kite koito sa v nego trqbva da se radvat 4e imat takav prekrasen lider(bez da misli6 4e ti pravq 4etki,za6toto sam go izpital na moqt grab),ama edin klan samo nemoje da se prebori s RUSNACITE,vapreki 4e zasega gi ma4kate i mnogo se radvam.
Tova be6e ot men zasega moje da sam malko ili dosta dosaden s taq tema ama me boli taka kato gledam kolko mnogo hora ima visoki lvl-i a hodqt s C a te sa ot golqmo zna4enie.
Nadqva, se si4ki koito igraem zaedno da porabotim malko pove4e nad tova za da stane na6to ally naistina silno.
Priqtna igra........
Върнете се в началото Go down
kalata
Gremlin
kalata


Брой мнения : 49
Age : 35
Location : Vidin
Hero name : ugBaMcMuP
Hero class : Soultaker
Registration date : 19.04.2007

малко помощ плс. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: малко помощ плс.   малко помощ плс. EmptyПон Окт 08, 2007 6:21 pm

Da donqkade si prav!Prav si 4e v na Sve clana pove4eto hora sa dobre oble4eni no ne si li se zamislql 6to e taka?
Върнете се в началото Go down
JIoIIIaKaka
Gremlin
JIoIIIaKaka


Брой мнения : 31
Registration date : 03.07.2007

малко помощ плс. Empty
ПисанеЗаглавие: ..   малко помощ плс. EmptyПон Окт 08, 2007 7:47 pm

Da znam za6to e taka ama q si pomisli ako ima organizaciqta koqto q ima v MJ kakvo 6te6e da predstavlqva ALITO....
Върнете се в началото Go down
Naunet
Keltir
Naunet


Брой мнения : 23
Age : 42
Location : Manhattan NY
Hero name : Naunet
Hero class : Blade Dancer
Registration date : 14.05.2007

малко помощ плс. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: малко помощ плс.   малко помощ плс. EmptyВто Окт 09, 2007 3:48 pm

Ami az neznam v koe ALLI si bil v OFFI. Predpolagam 4e stava duma za ETERNAL ama ne sam siguren. Ako si bil tam mislq, 4e trqbva6e da razbere6 4e asal zaradi tova 4e 10-20 4oveka si praskaha zadnicite za da igraqt za cqlo ALLI 150+ 4oveka tva alli se i razpadna. No tam ima6e pone i smisal da igrae6 za alli-to za6toto parvo na pravo ne te vzimaha v nego samo za6toto si BG a si iskaha i preporaki i nqkvo minalo v L2 Smile, pak i vseki den alli-to nabira6e sila i nastiga6e i izprevarva6e drugi alliansi.
Otnoson MaryJane neznam kolko sa napred sega s ekipite. Malko hora ot tqh sam vidql. Vsa6nost tiq det sam gi vidql si bqh party s tqh kogato bqh i 4ast ot klana. Ami za 4 meseca otkato me nqma e normalo da se poqvqt nqkoe drugo A set-4e i nqkoe drugo A Weapon-4e kato se ima v predvid 4e nqkoi ot igra4ite tam igrat po 10+ 4asa na den.
Sega edin aver vze da igrae L2 i zaradi tui se i varnah kam L2-to. Orc Tyrant e (da poqsnq). Stana mi mnooo 4udno kak na 40-ti lvl kato sam mu dal i NG i D ekipa nagotovo ima6e samo 800k pari4ki a moq buffer det go digah redom s nego no ne v party (az po4nah malko-pokasno) ima6e kam 2.3 kk pri polojenie 4e stanahme party kogato bqhme po 32 lvl i si biehme v Hardin osnovno ferttery - t.e. osnovno az habqh shoti. Kato stana 40 lvl i mu sojihme top C (ne 4e go e zaslujil o6te Cool Laughing ) go hvanah pod ra4i4ka sled moito dju i dvata mi buffera 40/40/68lvl (posledniq ne e v party) i are cats da spoilvame. Za edin den 17 kk (14 4asa igra). Misalta mi e 4e nqma da mi e problem da go obleka i sam ama bez nego i 1 mob nqma da spoilna ili ako spoilna to nqma da sa mats za nego. Az moje i da igraq s 3-4 geroq na 2 PC-ta i vapreki 4e mi e kaji re4i nai-dobriq priqtel ako ne proqvqva interes ba6teniq nqma da mu davam. Neznam kak e za teb no za men ekipa kogato ti go dava nqkoi e po zaslugi.
Taka, 4e smqtam 4e ako MJ se darji kato edin klan, slojite 1 zaname i CL-tata vi se razberat e togava moje da se govori za ob6to i da se napi6e kato pravilo, ama predi tova ne se sardi na tiq det si pazqt ne6tata.
Върнете се в началото Go down
ignat
Gremlin
ignat


Брой мнения : 30
Age : 33
Location : Pleven
Hero name : LarryScott
Hero class : Prophet
Registration date : 17.04.2007

малко помощ плс. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: малко помощ плс.   малко помощ плс. EmptyПет Окт 19, 2007 8:39 pm

Evala naunet az se 4udq ve4e 2 sedmica kak da go napi6a tova.
mersi.
taka az kazvam 4e sum napulno suglasen s naunet. Za6toto sega kato gledam online ot clana seki iska B grade ama s kakvo sa si go zaslujili s tova 4e sa dignali 52 lv ?
Върнете се в началото Go down
Zeto
Keltir



Брой мнения : 9
Hero name : Zeto
Hero class : Tirant 66+
Registration date : 21.06.2007

малко помощ плс. Empty
ПисанеЗаглавие: :)   малко помощ плс. EmptyНед Окт 21, 2007 11:58 pm

Zdraveite.Az ne play tyk no sledq foryma.Mi az s MarkKnight se skasaxme da si napravim B setovete(seene)i s pomo6ta na Kalata.Kogato ne6to se dade na 4ovek darum toi ne moje da go oceni.Az zatova ne sam si dal ne6tata v klana 6toto sam se ma4il za tqx ne da gi dadat na nqkoi lamer deto 6te gi zagybi za 2 dena.samo ne samn sigoren za blood tornadoto ko da pravq.Malko stana obarkvane za nego.Netrqbva6e da mi vzemat C wepona ne be6e takava zdelkata.No nqma zna4enie.
P.S.Kala ako ima ne6to Pm. mi.
Върнете се в началото Go down
JUJE
Strain
JUJE


Брой мнения : 97
Age : 42
Location : Varna
Hero name : JUJE
Hero class : Gladiator
Registration date : 16.04.2007

малко помощ плс. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: малко помощ плс.   малко помощ плс. EmptyПон Окт 22, 2007 10:05 am

Ето това е типичния начин на разсъждаване на българина.Не се притеснявайте за предметите щом ще ви е толкова вътрешно , по-добре да си останат за вас.
Върнете се в началото Go down
Zeto
Keltir



Брой мнения : 9
Hero name : Zeto
Hero class : Tirant 66+
Registration date : 21.06.2007

малко помощ плс. Empty
ПисанеЗаглавие: :)   малко помощ плс. EmptyСря Окт 24, 2007 1:20 am

Mi samo edin 4ovek moje da mi kaje da si dam predmetite i tova e Kalata.6toto toi mi pomogna mnogo v taq igra.Pak do razsajdavaneto neznam ko da kaja vseki si ima mnenie.Kato e taka 6to ne mi dadaxa na men oborudvaneto na Pention deto be6e tiranta v klana ?A trqbva6e az da go pravq :)No ko da se pravi taka e po dobre,pak kazvam ako ima ne6t okoeto iskate ot men samo Kalata moje da mi kaje da go dam.
P.S i ti mi pomogna boss no Kalata e lud bez nego ni6to nqma6e da imam.Blagodaren sam my mnogo.
Върнете се в началото Go down
JIoIIIaKaka
Gremlin
JIoIIIaKaka


Брой мнения : 31
Registration date : 03.07.2007

малко помощ плс. Empty
ПисанеЗаглавие: :)   малко помощ плс. EmptyСря Окт 24, 2007 11:04 am

a az kakvo da kaja a ?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





малко помощ плс. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: малко помощ плс.   малко помощ плс. Empty

Върнете се в началото Go down
 
малко помощ плс.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
MaryJane Clan Forum - Lineage 2 :: Problems-
Идете на: