MaryJane Clan Forum - Lineage 2
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
MaryJane Clan Forum - Lineage 2

MaryJane Clan Forum
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Какво е парти !!!???

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
zagito
Admin



Брой мнения : 60
Age : 42
Registration date : 13.04.2007

Какво е парти !!!??? Empty
ПисанеЗаглавие: Какво е парти !!!???   Какво е парти !!!??? EmptyПон Апр 16, 2007 12:21 pm

С най-общи думи парти представлява ТАНК и Буфер и другото е пълнеж
Q: Какво е буффер?
А: SE (Shillien Elder), EE (Elder), WC (Warcryer) и PP (Prophet ) - клас само буффер и Bishop - само healer. За буферите няма какво да пиша мисля че всеки ги знае само 1 нещо - ПЕСТЕТЕ ИМ МАНАТА
Q: Kакво е танк?
А: DA (DarkAvenger ) i Paladin - heavy tanks TK (TempleKnight ) i SK (ShillienKnight ) - light tanks
Q: Кой води партито и какво означава води?
А: Танка води партити, т.е. той решава кой след кой моб да нападне партито. каде да отиде, откаде да мине.
Q: Kак го прави?
А:
- Heavy танковете си влизат с Hate/agretion - те имат много крав и деф. Но не нападайте Hate-нати мобове преди танка да ги е УДАРИЛ. За да може партито да варви барзо и да няма грешки танка тръгва кам следващия моб когато този който биете в момента е на 1/3 от HP-то. Тогава като убиете моба просто давате Assist и си продалжавате кам следващия МOB
- Light Tанкове SK влиза на мобовете с HEX - той неможе да носи толкова на дмг като ДА и Пала - когато удари моба се активират и кубиците му и той сабира достатачно agro, така че моба си остава при него. Поведението та танка и партитио е както при heavy tanks. За ТК засега нищо немога да кажа.
Q: Направих crit и моба пропусна танка и взе да бие мен какво да правя?
А; НЕ БЯГАЙТЕ, НЕ SLEEP-вайте моба, прсото спрете да биете и танка ще си го върне обратно - на висок лвл РБ ще го разбирете най-добре
Q: Аз сам маг свършва ми барзо маната какво да правя?
A: SH и Necro си имат Body To Mind и Vampiric Claw използваите BtM след ВСЯКА магия и VC когато кравта ви намалее рязко но гледайте да не го използвате на моб с M resist или resisit dark magic. Няма смисал от Corpse Life Drain VC ви пални 80% от дмг-то. За Sors i SS това не важи практически когато паднете под 1/3 мана вие ставате парти Sleeper и не биете докато маната не ви се качи отново. ВСИЧКИ МАГОВЕ СА НА WALK ПО ВРЕМЕ НА ПАРТИТО.
Q; Използвам BtM ама хабя много шотове така
А: Не използвайте шотове заедно с BtM няма смисал не качва повечв мана. Направете си удобни macrot-a които да използвате и изключете аutoshots. Пример макро 1 : 1-shot 2-huricane 3-BtM; макро 2: 1-shot 2-VC 3-Btm и макро 3: 1-shot 2-sleep. Kакви да са макротата си е ваше решение само да са ви удобни.
Q: Aз сам танк нямам мана
А: Ами Smile да сам писал нещо друго освен agretion/hex да използваш Smile . Аре на Safe танка няма мана. Не го допускайте да става често партито се дразни от неорентирани танкове.

В общия смисал е тва за другите маната не е от знчение чак толкова за партито. Освен спойлера който взима само споила (sweep) не се бави да сабира дропа и тичка кам слдващия моб.
Не ме разбирайте погрешно пиша този Post само да се коригираме малко, лично и аз не винаги спазвам тия неща ама си патя от това.
Върнете се в началото Go down
https://maryjane.bulgarianforum.net
Bassstard
Keltir
Bassstard


Брой мнения : 5
Age : 44
Location : Varna
Hero name : AcAK
Hero class : Warcryer
Registration date : 20.04.2007

Какво е парти !!!??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво е парти !!!???   Какво е парти !!!??? EmptyНед Апр 22, 2007 11:20 am

Евала Наунет почвам и теб да слушам ,и изпълнявам дагера ми е и твои Cool
Върнете се в началото Go down
 
Какво е парти !!!???
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
MaryJane Clan Forum - Lineage 2 :: General Discusion-
Идете на: