MaryJane Clan Forum - Lineage 2
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
MaryJane Clan Forum - Lineage 2

MaryJane Clan Forum
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Отностно кандидатура за вашия клан

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
bkostadinov
Strain
bkostadinov


Брой мнения : 77
Registration date : 23.04.2007

Отностно кандидатура за вашия клан Empty
ПисанеЗаглавие: Отностно кандидатура за вашия клан   Отностно кандидатура за вашия клан EmptyПон Апр 23, 2007 7:33 pm

За да се влезе във вашия клан, има ли изисквания към това кой лвл е героя. Моите варират около 40-44 и тъй като се запознах с един от вашия клан едно момче от Хасково и той каза ако ме интересува да пиша тук в този форум. Така ето на бързо какво имам до момента по сериозно..
Паладин - 40 лвл
Спелсингър- 44 лвл
Спойлер 38 лвл
Тирант 43 - той ми е миньора заради фюрито че бързо става
Клерик който ще е профет 38 лвл
Това е състава до момента. Ниски левели са но все пакникой не ми е помагал и до тук сам се оправях.
По ниски левели около 30 имам бъдещо некро и Оверлорд и дарк елф дагер.
Също говоря и от името на съквартиранта който има спелхаур и крафтър 40 лвл са и 2-та...
Набързо да кажа кога мога да играя защото мисля че това я важно. През седмицата съм на работа и може да се играе след 19.00-20.00. Ставам също в 4 сутринта за да копая докато няма хора.
Ако удобрите моята и на съквартиранта кандидатура пишете ми на майл : boris.boratino@gmail.com icq: 328161848 skype:brokol4o
Името ми е Борис.
Лека и приятан вечер на всички и успешно вадене на предмети.
Върнете се в началото Go down
zagito
Admin



Брой мнения : 60
Age : 42
Registration date : 13.04.2007

Отностно кандидатура за вашия клан Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отностно кандидатура за вашия клан   Отностно кандидатура за вашия клан EmptyПон Апр 23, 2007 10:14 pm

Съжалявам че аз пиша вместо JUJE (нашия CL), но явно съм видял темата преди него и не искам да останеш с впечатлението, че поста ти не е видян от никой или никой не се интерисува от теб. Първо радвам се, че питаш преди да искаш - respect Smile и втроро 40 лвл не е малко има хора от клана около твоя лвл така че не би трябвало да си самотен. Но ти изброяваш бая героя (бая quset-ове си минал лично аз не бих Razz), така че реши с кой искаш да играеш точно и си остави мах още един когато няма парти за теб да си правиш парички. Няма смисъл да мъчиш толкова героя наведнъж. Реши кой да е и питай CL-то лично не мисля че ще е проблем. Ест. можеш да изчакаш и отговара на JUJE пак казвам аз не съм CL и не зависи от мен.
Върнете се в началото Go down
https://maryjane.bulgarianforum.net
bkostadinov
Strain
bkostadinov


Брой мнения : 77
Registration date : 23.04.2007

Отностно кандидатура за вашия клан Empty
ПисанеЗаглавие: :)   Отностно кандидатура за вашия клан EmptyВто Апр 24, 2007 7:42 am

Оки ще изчакам КЛ да каже. Но отностно- да си избера с какво да играя, мисля че вие трябва да кажете от какво имате нужда. Тиранта няма да е че той просто е копач, не мисля да го вдигам повече от 52 лвл , щото с него ми е мъка с 3 реда скилове немоа се оправа Sad((. Мисля че за кланове са нужни магове некрота и всички видове бъфари. Да питам още нещо - на вас ви трябва бияч предимно или също и герой които правят пари, като спойлер и крафтър, защото и 2 са налични моя е спйлер , а на съквартиранта е крафт. Също така съм забелязълл че малко се правят sword singeri. Кажете от какво имате нужда аз ще се погрижа ако го нямам да го вдигна Smile
Върнете се в началото Go down
bkostadinov
Strain
bkostadinov


Брой мнения : 77
Registration date : 23.04.2007

Отностно кандидатура за вашия клан Empty
ПисанеЗаглавие: :)   Отностно кандидатура за вашия клан EmptyВто Апр 24, 2007 7:50 am

Също имам питане :
Има ли други мини освен Forgoten temple and Ant , като не броя тези при орките и джуджетата. Стаа дума за лвл 50 и на горе кристали и ако има къде са.
Благодаря
Върнете се в началото Go down
kalata
Gremlin
kalata


Брой мнения : 49
Age : 35
Location : Vidin
Hero name : ugBaMcMuP
Hero class : Soultaker
Registration date : 19.04.2007

Отностно кандидатура за вашия клан Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отностно кандидатура за вашия клан   Отностно кандидатура за вашия клан EmptyВто Апр 24, 2007 9:02 am

mi v LOA-Leir of antharas ima sa6to cristali za kopane ama nz koi level sa tam !!!
Върнете се в началото Go down
JUJE
Strain
JUJE


Брой мнения : 97
Age : 42
Location : Varna
Hero name : JUJE
Hero class : Gladiator
Registration date : 16.04.2007

Отностно кандидатура за вашия клан Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отностно кандидатура за вашия клан   Отностно кандидатура за вашия клан EmptyВто Апр 24, 2007 10:32 am

Няма проблем да влезеш в клана.SWS е добър парти герой няма да е лошо да имаме в клана и от спойлери се нуждаем , но най - добре е да си направиш герой с който ти се играе да му се кефиш. Предлагам ти да си харесаш някакъв напиши във форума как се казва ще се разберем кога и ще те вкараме в нашия клан. Аз играя предимно вечер от към 8-8.30 докато ми си доспи понеже и аз се трудя усърдно Laughing , не е проблем и мен да ме няма някой друг да те вземе има доста хора от клана които могат да свършат тази работа.
Върнете се в началото Go down
bkostadinov
Strain
bkostadinov


Брой мнения : 77
Registration date : 23.04.2007

Отностно кандидатура за вашия клан Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отностно кандидатура за вашия клан   Отностно кандидатура за вашия клан EmptyВто Апр 24, 2007 10:46 am

Пред дилема съм значи: с какво ми се играе. Да си призная тирантчето ме кефи ама малко ми е трудно с него, спойлера - оки 1 ще е той, само да изпълня 2 ocupation. Я малко помощ, ето 3 които за сега ме кефят - спелсингър 44 лвл дагерче дакр елф - сутринта му зех топ Д дагер или Некро.
А става ли примерно избирам си 2 героя за клана и ако примерно ви потрябва танк или бъфър за мали левели вкарвам моите просто за даденото парти Very Happy
Върнете се в началото Go down
bkostadinov
Strain
bkostadinov


Брой мнения : 77
Registration date : 23.04.2007

Отностно кандидатура за вашия клан Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отностно кандидатура за вашия клан   Отностно кандидатура за вашия клан EmptyВто Апр 24, 2007 11:11 am

Докато хапвах на обедната почивка реших кои 2 да избера - тъй като за да искаш предмети трябват пари и труд и A и S грейд така не с купуват, реших двата героя да са ми :
1. Тиранта - UrsusMaritime - той ще е робът за всичко, мисля че с неговите 820 атак спийд става при добро обличане и за РБ
2. Спойлера - BACHKATOR (несъм сигурен "Ч" дали беше CH или 4)
Акаунтите къдто ссе намират тия антики са :
bkostadinov - tyrant
bkostadinov2 - spoiler Cool
Върнете се в началото Go down
JUJE
Strain
JUJE


Брой мнения : 97
Age : 42
Location : Varna
Hero name : JUJE
Hero class : Gladiator
Registration date : 16.04.2007

Отностно кандидатура за вашия клан Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отностно кандидатура за вашия клан   Отностно кандидатура за вашия клан EmptyВто Апр 24, 2007 11:19 am

Не искам да те разочаровам ама няма как да вкарваме по два героя на човек в клана , защото нямаме много място . За другия ти герой и бъфарите има друг клан където са вторите герои на всички.
Върнете се в началото Go down
bkostadinov
Strain
bkostadinov


Брой мнения : 77
Registration date : 23.04.2007

Отностно кандидатура за вашия клан Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отностно кандидатура за вашия клан   Отностно кандидатура за вашия клан EmptyВто Апр 24, 2007 11:21 am

Еми спойлера нека да влезе в клана. При стабилно парти и бой на мобове +4 мисля че ще е супер ако разбира се имате някой и друг warlord Smile
Върнете се в началото Go down
JUJE
Strain
JUJE


Брой мнения : 97
Age : 42
Location : Varna
Hero name : JUJE
Hero class : Gladiator
Registration date : 16.04.2007

Отностно кандидатура за вашия клан Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отностно кандидатура за вашия клан   Отностно кандидатура за вашия клан EmptyВто Апр 24, 2007 11:39 am

Супер този герой ще бъде много полезен за всички , ака се бие на правилните места.
Върнете се в началото Go down
bkostadinov
Strain
bkostadinov


Брой мнения : 77
Registration date : 23.04.2007

Отностно кандидатура за вашия клан Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отностно кандидатура за вашия клан   Отностно кандидатура за вашия клан EmptyВто Апр 24, 2007 11:45 am

Еми първо трябва да видим какво ни трябва пишем в търсачката на lineage2.pmfun.com за спойл и виждаме къде трябва да се бие. Между другото в нас имаме една програмка на 1 ПС дето като биеш моба освен да гледаш на какво е рес и колко живот е също има за спойл какво пуска, ако не я знаете ще питам как се казва и ще ви я дам Very Happy
Върнете се в началото Go down
JUJE
Strain
JUJE


Брой мнения : 97
Age : 42
Location : Varna
Hero name : JUJE
Hero class : Gladiator
Registration date : 16.04.2007

Отностно кандидатура за вашия клан Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отностно кандидатура за вашия клан   Отностно кандидатура за вашия клан EmptyВто Апр 24, 2007 11:49 am

И ние имаме такава може да бъде изтеглена от сайта на клана l2mj.blogspot.com


Последната промяна е направена от на Вто Апр 24, 2007 11:55 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
bkostadinov
Strain
bkostadinov


Брой мнения : 77
Registration date : 23.04.2007

Отностно кандидатура за вашия клан Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отностно кандидатура за вашия клан   Отностно кандидатура за вашия клан EmptyВто Апр 24, 2007 11:53 am

Оки аре до довечера тогава, ще взема да чертая тука едни чертежчета че требе се бачка иначе парички няма Very Happy
Върнете се в началото Go down
zagito
Admin



Брой мнения : 60
Age : 42
Registration date : 13.04.2007

Отностно кандидатура за вашия клан Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отностно кандидатура за вашия клан   Отностно кандидатура за вашия клан EmptyВто Апр 24, 2007 3:22 pm

Приятно циклене Smile
Избираш герой който се играе елементарно, зора му не идва от това Smile
Извън клана няма кой да ти даде парти освен ако спойла не е рандом а това едва ли ще те удовлетворява. Побързай да си изградиш добро име в клана, че когато пораснеш и те пратят за някав материал ще ти трябва парти което ти ще организираш, а без добро име няма начин. Успех надявам се че знаеш с какво се захващаш SmileRazz
Върнете се в началото Go down
https://maryjane.bulgarianforum.net
bkostadinov
Strain
bkostadinov


Брой мнения : 77
Registration date : 23.04.2007

Отностно кандидатура за вашия клан Empty
ПисанеЗаглавие: No problems   Отностно кандидатура за вашия клан EmptyВто Апр 24, 2007 3:34 pm

Самото име дано е респектиращо на спйлера - BACHKATOR Laughing Laughing Laughing . Все пак в друг клан несъм играл така че някои неща може да са ми и за 1 път други няма да знам, но все пак нали за това са всички който знае повече казва на другите и така.
Лесен герой за мен тук е Спелсингъра, ама в нас на другия комп при другите 2 съквартиратците на бай брадър Laughing Laughing Laughing , които са в друг клан и постоянно си звиждаме деба, та както и да е и гледах как оверлорд, съмонер с котка, някъ ненормален Дестройер и 2 спелсингъра празнят всичко в некрополис мобове 65+ х4, като 2 СС, бяха леко смешни деба. Сваляха им мног малко на каст и нещо се отчаях деба, иначе за игра е наистина лесен. И чисто и просто нз с какво ми се играе, затова на 1 време ще правя пари, смисъл като съм в клана ви те са общи пък с течение ще преценя с какво ми се цъка за ПВП и т.н . Сега ще видя Дарк елфа на дагер как ще е, че той ме изкефи как се справя с мобове 70+ на ПВП сървъра и с него ще си цъкам ей така.
А за отговорност за парти РБ и т.н мисля че паладина който ми е 40 лвл той е отговорен и на 1 ми РБ парти с него, умряха 10 магове и 2 3 стрелеца, ама кой да ми каже че не трябва да се бие а само агрешън, който го давах на 30 сек. И после щом свърши РБ познайте кво се случи на палата. Ама така е играя от 4 5 месеца, новак съм и имам ентусиазъм да се уча и слушам най-вече. Оф ебати романа изписах, ама на работата ми е скука и да минава време Laughing Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
zagito
Admin



Брой мнения : 60
Age : 42
Registration date : 13.04.2007

Отностно кандидатура за вашия клан Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отностно кандидатура за вашия клан   Отностно кандидатура за вашия клан EmptyВто Апр 24, 2007 4:18 pm

Знач в катакомбите има мобове с маджик резист т.е. маговете им 1/2 дмг. И ако са били такива нормално е да падат бавно. Но ест има и такива с физикал ресист на които дагаристчето ще им чеши гърбовете само. Да не говорим за ресист дагер че има също. Иначе аз харесвам дагеристит като ДД но повече се кефя на ТХ пред елфчета, но ако е женско си заслужава да чакаш 78 лвл да си покаже зъбките. Ако е мъжко - това мангалче да не съм го видял Smile
Върнете се в началото Go down
https://maryjane.bulgarianforum.net
bkostadinov
Strain
bkostadinov


Брой мнения : 77
Registration date : 23.04.2007

Отностно кандидатура за вашия клан Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отностно кандидатура за вашия клан   Отностно кандидатура за вашия клан EmptyСря Апр 25, 2007 8:04 am

Вече е факт, стартирах в първия ми клан с 2 героя които не са биачи, това така неречения BACHKATOR(бъдещ bounty hounter), една мацка джудже с червени очи 37лвл Laughing Laughing Laughing и една хържавелка 38-39 лвл DOPINGI (бъдещ профет). Мисля до седмица две да събера пари за хеви армор и полеарм за спойлера и да почваме да се спойлва стабилно. Сега през почивните дни, които са около 40 лвл, хайде да се съберем и да спойлваме или в некрополис пилигрим или под Орен при оверлордите, че там ми пусна веднъж без спойл sword of revolution или нещо подобно. Май е топ Д но несъм сигурен дали Топ на енчант или по високия. Които са навитити са спойлва 6 7 часа събота или неделя да ми пишат на маил:
boris.boratino@gmail.com
icq:328161848
skype: brokol4o

Ако случайно витрябвам и ме няма проверете следните имена в л2

UrsusMaritime - Обитава предимно мините Форготен и Ант при мравките, но там рядко.
Assassinka - до 30-33 лвл ще е в некрополиса при Ланг Лизардман при форготен дето е, а след това се мести в Пилигрим. Very Happy
Върнете се в началото Go down
bkostadinov
Strain
bkostadinov


Брой мнения : 77
Registration date : 23.04.2007

Отностно кандидатура за вашия клан Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отностно кандидатура за вашия клан   Отностно кандидатура за вашия клан EmptyСря Апр 25, 2007 8:07 am

А щях да забравя които незнаят. От понеделник до петък съм на работа. Имате шанс д аме хванете между 4-7 сутринта тогава с мините с UrsusMaitime ако на някой му трябва помощ да пише ако съм онлайн
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Отностно кандидатура за вашия клан Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отностно кандидатура за вашия клан   Отностно кандидатура за вашия клан Empty

Върнете се в началото Go down
 
Отностно кандидатура за вашия клан
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
MaryJane Clan Forum - Lineage 2 :: Clan Rules-
Идете на: