MaryJane Clan Forum - Lineage 2
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
MaryJane Clan Forum - Lineage 2

MaryJane Clan Forum
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Проблеми или нещо неясно?

Go down 
+5
zagito
JUJE
kalata
bkostadinov
DEATH
9 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
DEATH
Hawkeye
DEATH


Брой мнения : 18
Location : StZ
Registration date : 14.04.2007

Проблеми или нещо неясно? Empty
ПисанеЗаглавие: Проблеми или нещо неясно?   Проблеми или нещо неясно? EmptyПон Апр 23, 2007 5:18 pm

Ако имате някакви проблеми, нещо ви е неясно относно L2 пишете, ще се постарая да ви отговоря в най кратко време.
Lineage 2 е игра която неможе да се научи само с игране. Трябва и да се чете.
Върнете се в началото Go down
http://diettablets.info
bkostadinov
Strain
bkostadinov


Брой мнения : 77
Registration date : 23.04.2007

Проблеми или нещо неясно? Empty
ПисанеЗаглавие: :)   Проблеми или нещо неясно? EmptyВто Апр 24, 2007 8:11 am

Кой е начина за правене на пари до 50 лвл :
- спойлване
- копане и mining
- бой за камъни в некрополиса
- риболов
- продаване на бъфове

Благодаря предварително Very Happy
Върнете се в началото Go down
kalata
Gremlin
kalata


Брой мнения : 49
Age : 35
Location : Vidin
Hero name : ugBaMcMuP
Hero class : Soultaker
Registration date : 19.04.2007

Проблеми или нещо неясно? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми или нещо неясно?   Проблеми или нещо неясно? EmptyВто Апр 24, 2007 9:07 am

mi spored mene nai dobre e ot spoilvane i boi v catakombite i necropolisite toest az tova pravq no ako imash nervi i ot komane v minite i ribolov pak stava ama za prodvane na buffs ne raz4itai mnogo mnogo ! toest tova e moito mnenie no vseki ima razli4na gledna to4ka Smile
Върнете се в началото Go down
bkostadinov
Strain
bkostadinov


Брой мнения : 77
Registration date : 23.04.2007

Проблеми или нещо неясно? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми или нещо неясно?   Проблеми или нещо неясно? EmptyВто Апр 24, 2007 9:15 am

Еми за спойлването съм съгласен ама сам нестава, първо бавно ги бия, опитах с полеарм един ден ама умрях 10 пъти щото малко бях лакомия и събирах по 6 7 моба. Мисля че най-удачно е спойл и около него warlordove.
В копането има файда, ама сутрин дето няма никой. Примерно целия форготен ми трябва мах 30 мин и изривам всичко що е кристал и рок. Примерно сутринта малко се успах станах към 5.15 и до 7.15 - 2 милиона направих. Проблема е че ме мързи да крафтвам, а всичко що е материали продавам - СМИСЪЛ ОРЕТА. Laughing
Върнете се в началото Go down
kalata
Gremlin
kalata


Брой мнения : 49
Age : 35
Location : Vidin
Hero name : ugBaMcMuP
Hero class : Soultaker
Registration date : 19.04.2007

Проблеми или нещо неясно? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми или нещо неясно?   Проблеми или нещо неясно? EmptyВто Апр 24, 2007 9:23 am

toest sam da spoivash stava ama zavisi kak si oble4en i kvo spoivash ama nai dobrata kombinaciq e da imash buffer zad teb pone az taka spoivam nai 4esto ama mi se nalaga i sam da biq
Върнете се в началото Go down
kalata
Gremlin
kalata


Брой мнения : 49
Age : 35
Location : Vidin
Hero name : ugBaMcMuP
Hero class : Soultaker
Registration date : 19.04.2007

Проблеми или нещо неясно? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми или нещо неясно?   Проблеми или нещо неясно? EmptyВто Апр 24, 2007 9:25 am

aa i zabravih da kaja 4e da si lakum e dobre ama da si mnogo lakum ve4e ti izliza prez nosa toest bii 1-2-3 gadini ama da si siguren 4e nqma da umresh!!! s vremeto vsi4ko 6te stane pone 1 sam razbral taq igra e samo vreme imash li vreme da q igraesh 6te se nagruhash nqmash li ni6to nqma da stane Smile
Върнете се в началото Go down
bkostadinov
Strain
bkostadinov


Брой мнения : 77
Registration date : 23.04.2007

Проблеми или нещо неясно? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми или нещо неясно?   Проблеми или нещо неясно? EmptyВто Апр 24, 2007 9:28 am

Не аз като кажа че някъде нещо правя тва значи че съмс оракъл или профет Laughing Laughing Laughing . Даже копая с профета заради атак спийда Laughing Laughing Laughing , т.е под 2 Л2 на ПС не се включват.
Понякога е кофти да се играе сам и се чуда как ще вдигна паладина сам профета сам и оверлорда и най се чудя как ще изпълня окупейшъна на профета оверлорда и спойлера, че това ме спира за сега да ги вдигам Sad
Върнете се в началото Go down
JUJE
Strain
JUJE


Брой мнения : 97
Age : 42
Location : Varna
Hero name : JUJE
Hero class : Gladiator
Registration date : 16.04.2007

Проблеми или нещо неясно? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми или нещо неясно?   Проблеми или нещо неясно? EmptyВто Апр 24, 2007 11:12 am

Да си кажа и аз мойто мнение за това как се правят пари. Според мен най - много пари се правят със спойлер като продаваш материала който вадиш на спойл , но този вариант не го препоръчвам защото прави лошо впечатление на останалите в клана които съвестно слагат всичкия материал в cwh както трябва да бъде и чакат за итеми . За мен лично копането в мините е загуба на време там няма никакъв прогрес само се събират пари и трошиш нерви. Аз правя пари като препродавам материал в началото препродавах м. и ори оре , но сега само ори оре и съм доло горе доволен.
Върнете се в началото Go down
bkostadinov
Strain
bkostadinov


Брой мнения : 77
Registration date : 23.04.2007

Проблеми или нещо неясно? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми или нещо неясно?   Проблеми или нещо неясно? EmptyВто Апр 24, 2007 11:18 am

Значи нормално е според мен всеки да се притеснява да не бъде прехебан, но клана нали не е за ден два, като се опознаят всички, след това ще е друго. Лично аз ще се довера на всички и заявявам че всичко ще бъде слагано там където казвате макар че нз какво е това CW..... или там как беше, но ще ми обясните Very Happy
Незная колко ще играеме заено в парти за спойл, но ви гарантирам че всички ресурси от сутрешното копане в минте между 4-7 ще бъдат докладвани.
Обещал съм на съквартиранта ми да му зема до 2 дни оня меч с Акюмена Ц грейд, само за това ви моля да ме извините, даже и той прояви интерес към клана, така че той си има само 2 героа spelhour и artisan и ако проявявате интерес кажете, а аз ще му кажа и така. Лошото е че ПС ни е общо и се редуваме и малко ще е проблем 2 да влезем едновременно Sad
Върнете се в началото Go down
JUJE
Strain
JUJE


Брой мнения : 97
Age : 42
Location : Varna
Hero name : JUJE
Hero class : Gladiator
Registration date : 16.04.2007

Проблеми или нещо неясно? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми или нещо неясно?   Проблеми или нещо неясно? EmptyВто Апр 24, 2007 11:37 am

Няма проблем и за него , но този кравтар нз защо му е освен да прави шоти и да ги продава , в клана имаме два такива просто няма сми да си играе му качва лвл.
Върнете се в началото Go down
bkostadinov
Strain
bkostadinov


Брой мнения : 77
Registration date : 23.04.2007

Проблеми или нещо неясно? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми или нещо неясно?   Проблеми или нещо неясно? EmptyВто Апр 24, 2007 11:40 am

Добре ще говоря с него довечера и ще пишем във форума. А довечера ако към 8-9 сте вътре вижте дали съм вътре, най вероятно ще играя с дагера а там той се казва : Assassinka
Върнете се в началото Go down
JUJE
Strain
JUJE


Брой мнения : 97
Age : 42
Location : Varna
Hero name : JUJE
Hero class : Gladiator
Registration date : 16.04.2007

Проблеми или нещо неясно? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми или нещо неясно?   Проблеми или нещо неясно? EmptyВто Апр 24, 2007 11:43 am

ок
Върнете се в началото Go down
zagito
Admin



Брой мнения : 60
Age : 42
Registration date : 13.04.2007

Проблеми или нещо неясно? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми или нещо неясно?   Проблеми или нещо неясно? EmptyВто Апр 24, 2007 2:32 pm

Оптималня вариант за правенв на пари на тоя лвл който се сещам е Smile
необходимост : buffer + spoiler
място : branded (кофтито е 4е там са много ппл, но става дума за малко вереме и добри пари)
време на деня : след 3-4 сутрента (ако не си хванеш стая с 8 моба само за теб няма смисъл)
какво правиш :
1 копуваш си драконче от пазара 500к. Aко буффера ти не SE избираш дали да е wind или star. Ако е PP си вземи wind.
2 изпълняваш си куеста за Baby Buffalo, Baby Cougar, Baby Kookaburra (1 от тия и го слагаш на буффера)
3 копуваш си топ екип за дракона и го upgrad-ваш на мах
4 копуваш си SS за теб и дракона и храна за него, ако трябва и мана колби за теб
5 отиваш при manor-a в Giran и си копуваш семки red и chili cobol и harvester
6 най-сетне отиваш в branded Razz
7 намираш си голяма стая само за теб
8 summun-ваш 2-та Peta и буффкаш себе си и тях
9 този на буффера го оставяш на hold да стои в коридорчето на стаята на него не му трябва да бие да вдига lvl
10 ти буффера и твоя pet (дракон4ето) влизате вътре в стаята
11 първо сееш (става когато си сложиш семената в хот ботоните и натиснеш дадения F), ако ти напише seed was sawn значи си посял и после spoil
12 когато ти удариш веднъж пускаш и дракона да бие
13 когато моба умре парво harvester (косата дето си я купил пак стои долу в F-овете) после spoil иначе трупа ще изчезне и няма да можеш да си събереш посева
14 когато дракончето сатне 50 лвл си взимаш ново и пак до 50
15 другото може и да не го сменяш ти си решаваш
16 сменяш семкте при manor-a от тия ще вземеш charcoal/enria AB/steel става в 7.05 следобяд ама трябва да имаш късмет защото много хора правят същото.

РЕСУМЕ :
вече имаш от :
spoil : CBP, SoP ...
drop : AA на кило
seed : enria AB
друго : няколко дракончета по 50 лвл който бързо може да направиш strider-и (15кк една на пазара Razz)

Нямам елка да ти смятам приходите в момента като тук не сам вписал друдия ти споил и дропа

ПС Sorry death че и аз се вклиучих в осирането на важна тема. Очаквам да преместиш постовете Smile
Върнете се в началото Go down
https://maryjane.bulgarianforum.net
DEATH
Hawkeye
DEATH


Брой мнения : 18
Location : StZ
Registration date : 14.04.2007

Проблеми или нещо неясно? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми или нещо неясно?   Проблеми или нещо неясно? EmptyСря Апр 25, 2007 8:16 am

Съжалявам ама племенницата беше с температура, после аз лепнах температурата.

Пари се правят най-лесно в горе-долу добре оформено парти в което има темпо.

За съжаление не играя Л2 в момента и незнам каква е икономиката на сървъра и немога да говоря на сляпо. Знам само, че цените са доста високи.

Пордажбата на материали(ако си в клан) е най-глупавата постъпка. По добре да биеш без шоти от колкото да продаваш материали.

Както много мой познати са казвали. "В Л2 са важни хората".

Няколко съвета:
1. Нечакайте само клан лидера да казва какво трябва да се прави. Подпитвайте го от време на време. Питайте го за индивидуални задачи когато само вие сте онлайн.
2. Когато гледате дропа в сайт не се хвърляйте на най-големия % шанс за дроп, огледайте мобовете около всеки Таргет моб за дропа им. Когато биете трябва да има далавера поне от още 1 моб.
3. Създавайте връзски с останалите кланове, няма значение дали са БГ или Интернационални. В напреднал сървър без алианс зад гърба е куца работа.

bkostadinov написа:
Лично аз ще се довера на всички и заявявам че всичко ще бъде слагано там където казвате макар че нз какво е това CW..... или там как беше, но ще ми обясните Very Happy

CWH - Clan Warehouse - Склад(дебелите джуджета във всеки град при които депозираш.) Има 2 вида депозит - личен и клан склад.
Върнете се в началото Go down
http://diettablets.info
bkostadinov
Strain
bkostadinov


Брой мнения : 77
Registration date : 23.04.2007

Проблеми или нещо неясно? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми или нещо неясно?   Проблеми или нещо неясно? EmptyСря Апр 25, 2007 8:30 am

Аз което мога да правя за сега докато кача по някъв начин спойлера, това е копане. С КЛ съм се разбрал Сп орето и Соул орето да ги продавам за да изкарам пари за екипироввка но всички ресурси в общия стаж на клана. Ще правя отчет всеки ден за това какво съм набавил от копане и с бой. 1 отчет от копането между 4-7 сутринта и стари ресурси за днес , който го пратих на КЛ е :

ПРЕДАДЕНО В CLAN WERHOUSE MARYJANE НА:


Сряда 25.04.2007 в 7:15 сутринта

mining ore – 4483
iron ore – 377
Gemstone D – 72
Gemstone C - 29
Gemstone B - 2
Coal – 680
Adamanitite Nugget – 41
Silver Nugget – 83
Animal Skin – 83
Stone of Purity – 6
Blue Diamand Neklace Gem – 1
Hight Grade Suede – 7
Compound Braid – 4
Forest Bow Braid – 1
Braided Hemp – 47
Stem – 386
Cord – 35
Metalic Fiber – 3
Metal Hardener – 8
Metalic Thread – 4
Suede – 71
Thread – 154
OO – 4
Steel – 2
Enria – 3
Thons – 2
Crystal D – 17
Cristal B – 3
Cristal A – 1
Charcoal – 48
Elven bow shaft – 2
Mitrile ore – 9
Varnish – 1


Не е кой знае какво ама мисля че ще бъде. Трябва ми някой герой който бие бързо да вдигнем профета защото с това джудже ще е мъка да го вдигам. Другия вариант е да го вдигам с накой от останлите ми герои и специално вдигам сега дагер за тази цел. Днес мисля да е 35 лвл утре 37 и да подхваща профета. Пак казвам ако нещо има пишете ми на майл скайпа и кюто. На една от темите по горе съм си ги оставил.
Върнете се в началото Go down
DEATH
Hawkeye
DEATH


Брой мнения : 18
Location : StZ
Registration date : 14.04.2007

Проблеми или нещо неясно? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми или нещо неясно?   Проблеми или нещо неясно? EmptyЧет Апр 26, 2007 12:25 am

@bkostadinov: няма смисъл да правиш много герой. максимум 2 героя. основен и бъфер + евентуално спойлер за да помагаш на клана.
Върнете се в началото Go down
http://diettablets.info
bkostadinov
Strain
bkostadinov


Брой мнения : 77
Registration date : 23.04.2007

Проблеми или нещо неясно? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми или нещо неясно?   Проблеми или нещо неясно? EmptyЧет Апр 26, 2007 6:57 pm

Zagitoр онова с спойла с дракончето не ми стана много ясно, ама да се надявам да се проясни.
Според вас има ли смисъл от Кирка Б и А грейдовете да се купуват,, тъй като сега съм с Ц , а много червените кристали малко ме зорат, по скоро ме бавят.
А има ли далавера на риболова тъй като несъм наясно там, примерно 1 кк за колко време може да го направиш, защото аз така го смятам.
И от С рафинера сигурна ли е печалбата тъй като с Д и Ц много се чупят майнинг орето.
Върнете се в началото Go down
Mark Knight*
Keltir
Mark Knight*


Брой мнения : 14
Age : 41
Location : Варна , морето и сините вълни :)
Hero name : MarkKnight
Hero class : Gladiator
Registration date : 19.06.2007

Проблеми или нещо неясно? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми или нещо неясно?   Проблеми или нещо неясно? EmptyПет Юни 22, 2007 7:17 pm

Според мен най - добрия начин за правене на пари е сеенето и катакомбите.А като са и двете заедно става много добре.

За копането нищо не мога да кажа , защото го виждам за първи път , но си мисля че трябва да ботиш доста за да изкараш доста Smile Пък и едно такова еднообразно. Sleep

За маговете наи - лесния начин за пари според мен е куеста "Coin of Magic" , този куест направо е напраен за тях Smile
Върнете се в началото Go down
ignat
Gremlin
ignat


Брой мнения : 30
Age : 33
Location : Pleven
Hero name : LarryScott
Hero class : Prophet
Registration date : 17.04.2007

Проблеми или нещо неясно? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми или нещо неясно?   Проблеми или нещо неясно? EmptyСъб Юни 23, 2007 3:31 am

vseki si ima still na igra na koito mu haresva kopaneto si kopa koito mu haresvat questovete si questva koito iska si spoilva seki si ima svoi na4in na igra
(primerni za men e nai lesno ot sell na buff {za 4-5 4asa si izkarvam 4kk / pp72+se70 prosto nqma konkurenciq} )
Върнете се в началото Go down
kalata
Gremlin
kalata


Брой мнения : 49
Age : 35
Location : Vidin
Hero name : ugBaMcMuP
Hero class : Soultaker
Registration date : 19.04.2007

Проблеми или нещо неясно? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми или нещо неясно?   Проблеми или нещо неясно? EmptyСъб Юни 23, 2007 3:33 am

EI PP i SE-to zna4i i az sam doprinesal s ne6to za toq sell buff Razz
Върнете се в началото Go down
kalata
Gremlin
kalata


Брой мнения : 49
Age : 35
Location : Vidin
Hero name : ugBaMcMuP
Hero class : Soultaker
Registration date : 19.04.2007

Проблеми или нещо неясно? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми или нещо неясно?   Проблеми или нещо неясно? EmptyСъб Юни 23, 2007 11:08 pm

Emi ima 1 problem 6te si hodq na vidin toest tam nqma L2 i nqma da moga da igraq no 6te svema diska s L2 na toq server i 6te se opitam da go svalq v nqkoi club 4e da moga da igraq 4e ne iskam da vi zarqsvam za tolkova dalgo vreme i ako ima problemi nali znaete vinagi moje da raz4itate na mene toest ako nqkoi se pravi na interesen v igrata samo pm na mene i 6te pomogna s kvoto moga stiskaite palci da moga da svalq toq server vav vidin i pak da sam na liniq are BB ot men za sega !!!
Върнете се в началото Go down
JIoIIIaKaka
Gremlin
JIoIIIaKaka


Брой мнения : 31
Registration date : 03.07.2007

Проблеми или нещо неясно? Empty
ПисанеЗаглавие: l2   Проблеми или нещо неясно? EmptyЧет Сеп 06, 2007 4:55 pm

moje li da popitam za6to nemoga da vlqza vav sarvara dava mi postoqnno diskonekt.Dnes igrah ama ima6e restart i posle probvah da vlqza i samo diskonekt.Pls pomognete mi.
Върнете се в началото Go down
kalata
Gremlin
kalata


Брой мнения : 49
Age : 35
Location : Vidin
Hero name : ugBaMcMuP
Hero class : Soultaker
Registration date : 19.04.2007

Проблеми или нещо неясно? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми или нещо неясно?   Проблеми или нещо неясно? EmptyЧет Сеп 06, 2007 7:38 pm

az updetnah ama posle nemoga da vlqza v l2 nz 6to postoqno dava critical kvo stava nz
Върнете се в началото Go down
kalata
Gremlin
kalata


Брой мнения : 49
Age : 35
Location : Vidin
Hero name : ugBaMcMuP
Hero class : Soultaker
Registration date : 19.04.2007

Проблеми или нещо неясно? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми или нещо неясно?   Проблеми или нещо неясно? EmptyЧет Сеп 06, 2007 8:36 pm

abe hora kade trqbva da go sloja toq C6 client 6toto v saita pishe 4e uj go testvat ama ima hora online toest mai sega e c6 i zatova pove4eto ne mogat da vlqzat pls pishete cakami se l2 Razz
Върнете се в началото Go down
HydroSoul
Keltir
HydroSoul


Брой мнения : 15
Hero name : HydroSoul
Hero class : Spellsinger
Registration date : 20.04.2007

Проблеми или нещо неясно? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми или нещо неясно?   Проблеми или нещо неясно? EmptyЧет Сеп 06, 2007 9:06 pm

Da verno koito znae da pomaga moje da pi6em v va6iq 4at Very Happy.Updatevah nqkolko pati i pak nqkav critical error.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Проблеми или нещо неясно? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Проблеми или нещо неясно?   Проблеми или нещо неясно? Empty

Върнете се в началото Go down
 
Проблеми или нещо неясно?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
MaryJane Clan Forum - Lineage 2 :: Problems-
Идете на: