MaryJane Clan Forum - Lineage 2
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
MaryJane Clan Forum - Lineage 2

MaryJane Clan Forum
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Kакво целим и как мислим да го постигнем???

Go down 
+2
ignat
zagito
6 posters
АвторСъобщение
zagito
Admin



Брой мнения : 60
Age : 42
Registration date : 13.04.2007

Kакво целим и как мислим да го постигнем??? Empty
ПисанеЗаглавие: Kакво целим и как мислим да го постигнем???   Kакво целим и как мислим да го постигнем??? EmptyПон Апр 23, 2007 3:20 pm

Има 1 въпрос който няма как да не започна да си задавам. Кагато Death постна топика за siege в мен се събудиха няколко спомена то миналото и ме подгони 1 въпрос. ЗА КАКВО ИГРАЯ L2 И КАКВО ИСКАМ ДА ПОСТИГНА???
Играя rpg-та защото знам че това каето съм направил днсе ще се запази и утре и след една седмица и след 1 месец. Но има 1 разлика коята има м/у RPG и MMOrpg и това е че във второто просто нищо неможеш да направиш сам. Да знам че можеш да си събереш пари за B grade. Ще си скъсаш г**ъ от споил 2 месеца и А grade ще си купиш. Ще си пуснеш буффер на второ L2 и ще си биеш мобове Х1 кръв и nobless ще станеш, но какво от това пак ще бъдеш абсолютния никой в играта. И кво ще направиш тогава ??? Най-много да почнеш да играеш нещо друго.
Най-важното в Л2 си остава community-то - спреателяването с други играчи и кланове. Тогава вече можеш да усетиш духа на играта - siege , mass pvp , clan war , alli war , big boss party.
Искам в тази тема да ми отговорите горе долу какво смятаме да правим за напред? И кой какво иска от играта???
Върнете се в началото Go down
https://maryjane.bulgarianforum.net
ignat
Gremlin
ignat


Брой мнения : 30
Age : 33
Location : Pleven
Hero name : LarryScott
Hero class : Prophet
Registration date : 17.04.2007

Kакво целим и как мислим да го постигнем??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kакво целим и как мислим да го постигнем???   Kакво целим и как мислим да го постигнем??? EmptyПон Апр 23, 2007 10:13 pm

iskam si4ko det izbroi ama za tva se iska vreme. Sega nie stavame zli samo ostana vuprosa s organizaciqta, nie nemojem da se organizirame,
vednuj napravim li hubava organizaciq sme mnogo zli :]
Върнете се в началото Go down
zagito
Admin



Брой мнения : 60
Age : 42
Registration date : 13.04.2007

Kакво целим и как мислим да го постигнем??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kакво целим и как мислим да го постигнем???   Kакво целим и как мислим да го постигнем??? EmptyПон Апр 23, 2007 10:25 pm

С добра организация времето намяля Smile . Лично аз нямам респект към повечето high lvl-и на тоя сървар. Неможеш да играеш 1 година и да нямаш S grade и когато го попиташ защо си още с А и кога ще почнеш да си вадиш S тои/тя ти отговаря ами не ми е паднало а пък никой и не продава. Ами има си quest-ове и за S даже ако знеш какво искаш ще го постигнеш. Дам съглсен съм че в катакомбите има яко exp и добри пари и е доста лесно ама монго малко неща се вадят от там (ако не броим късмета де да ти падне цял предмет). След 60 лвл даже и след 55 тичаш като полудял пo questove ако си с парти и единствено ако сте малко хора си бите в ката колкото да правите нещо. Поне за мен това е начина пък и на местата кадето са куестовете по добре ще разберете колко е важно партито да е сработено и единно.
Върнете се в началото Go down
https://maryjane.bulgarianforum.net
ignat
Gremlin
ignat


Брой мнения : 30
Age : 33
Location : Pleven
Hero name : LarryScott
Hero class : Prophet
Registration date : 17.04.2007

Kакво целим и как мислим да го постигнем??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kакво целим и как мислим да го постигнем???   Kакво целим и как мислим да го постигнем??? EmptyВто Апр 24, 2007 10:59 am

mi to4no tva kazvam. ama trea da se stabotim. spoerd men nai dobre stava s mass PvP taka are nqkoq ve4er da se suberem i da idem na nqkoq arena ili kolezoma za6toto pove4eto hora nqma da se suglasqt izvun tam da se biem
Върнете се в началото Go down
JUJE
Strain
JUJE


Брой мнения : 97
Age : 42
Location : Varna
Hero name : JUJE
Hero class : Gladiator
Registration date : 16.04.2007

Kакво целим и как мислим да го постигнем??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kакво целим и как мислим да го постигнем???   Kакво целим и как мислим да го постигнем??? EmptyВто Апр 24, 2007 11:30 am

Аз искам клана да дърпа напред и да се играе като такъв не всеки да гледа само себе си. Докато боя е най - лесното никога не ми е било проблем да намеря с кого да се бея . Мойто предложение е ако искаме наистина да се научим да си бием то това да не е на арената , а събираме се едно парти избираме си зона и .........
Върнете се в началото Go down
ignat
Gremlin
ignat


Брой мнения : 30
Age : 33
Location : Pleven
Hero name : LarryScott
Hero class : Prophet
Registration date : 17.04.2007

Kакво целим и как мислим да го постигнем??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kакво целим и как мислим да го постигнем???   Kакво целим и как мислим да го постигнем??? EmptyВто Апр 24, 2007 2:46 pm

mi dobre az sum za . samo kajete koga i kade
Върнете се в началото Go down
VikinG
Keltir
VikinG


Брой мнения : 12
Hero name : VIKING
Hero class : Spellhowler
Registration date : 17.04.2007

Kакво целим и как мислим да го постигнем??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kакво целим и как мислим да го постигнем???   Kакво целим и как мислим да го постигнем??? EmptyПон Апр 30, 2007 10:17 pm

Spored men clana ni e mnogo dobre samo deto nqma organizaciq.Nie vsi4ki sme zadrujni i tova ne e sre6tan problem v na6iq clan, za koeto mnogo se radvam. Moite celi mogat da budat postignati no s mnogo igra i spored mene s MJ i s pomo6t ot moq strana 6te realiziran me4tite si Very Happy
Върнете се в началото Go down
kalata
Gremlin
kalata


Брой мнения : 49
Age : 35
Location : Vidin
Hero name : ugBaMcMuP
Hero class : Soultaker
Registration date : 19.04.2007

Kакво целим и как мислим да го постигнем??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kакво целим и как мислим да го постигнем???   Kакво целим и как мислим да го постигнем??? EmptyВто Май 01, 2007 6:46 am

Kva mi e celta li Smile mi siege mass PVP War i taka natataka no kakto ve4e kazahte nqma organizaciq i nqma dostata4no hora za tova a i ne sme koi znae kolko silni e verno nqkolko pati si napravih me kefa i gi gatahme po mnogo no naistina organizaciqta kuca Sad a i ako iskate mojete da dadete na nqkoi clan War 4e da ima intriga pone az i ceco sme navite da gatame na kilo rusnacite Smile
Върнете се в началото Go down
Zeto
Keltir



Брой мнения : 9
Hero name : Zeto
Hero class : Tirant 66+
Registration date : 21.06.2007

Kакво целим и как мислим да го постигнем??? Empty
ПисанеЗаглавие: :)   Kакво целим и как мислим да го постигнем??? EmptyВто Окт 30, 2007 10:09 pm

Zdr.Ima veroqtnost da se preselim na toq sarvar pak:).Ako tova stane 6te e gotino da play pak zaedno.GL i slu6kaite lidera toi e organizaciqta na klana.
P.m.vajno e kolektiva ne vseki sam da se ma4i.
Върнете се в началото Go down
JUJE
Strain
JUJE


Брой мнения : 97
Age : 42
Location : Varna
Hero name : JUJE
Hero class : Gladiator
Registration date : 16.04.2007

Kакво целим и как мислим да го постигнем??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kакво целим и как мислим да го постигнем???   Kакво целим и как мислим да го постигнем??? EmptyСря Окт 31, 2007 12:22 pm

E haide vr16taite se , samo dano toq p1t da ne e pak za malko Razz
Върнете се в началото Go down
Zeto
Keltir



Брой мнения : 9
Hero name : Zeto
Hero class : Tirant 66+
Registration date : 21.06.2007

Kакво целим и как мислим да го постигнем??? Empty
ПисанеЗаглавие: :)   Kакво целим и как мислим да го постигнем??? EmptyЧет Ное 01, 2007 1:21 am

Smile
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Kакво целим и как мислим да го постигнем??? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Kакво целим и как мислим да го постигнем???   Kакво целим и как мислим да го постигнем??? Empty

Върнете се в началото Go down
 
Kакво целим и как мислим да го постигнем???
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
MaryJane Clan Forum - Lineage 2 :: General Discusion-
Идете на: