MaryJane Clan Forum - Lineage 2
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
MaryJane Clan Forum - Lineage 2

MaryJane Clan Forum
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 ПРАВИЛА

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
JUJE
Strain
JUJE


Брой мнения : 97
Age : 42
Location : Varna
Hero name : JUJE
Hero class : Gladiator
Registration date : 16.04.2007

ПРАВИЛА Empty
ПисанеЗаглавие: ПРАВИЛА   ПРАВИЛА EmptyПет Апр 20, 2007 10:34 am

king

1. Парти на никой от клана не се отказва.

2. Ако някой го бият му се помага.

3. Стане ле бой всички се бият без: малко имам до лвл не ми се сваля , далече съм не ми се разхожда , умрях 5-10 пъти махам се , тия са много сини няма да дойда и т.н.т.

4. За лвл се бие до едно време поле се бие за каквото има нужда клана /когато се реши на кого ще се прави нещо по възможност всички помагат то да стани по-най бързия начин. Аз ще направя отделна тема с това какво и на кого ще се прави/.Не искам да има въпроси от рода:Защо на него , а не на мен аз това аз онова.

5. Дропа /ПРЕДМЕТИ , РЕЦЕПТИ , ЧАСТИ ЗА ПРЕДМЕТИ , МАТЕРИАЛИ/се слагат в CWH . За момента ще бъде този вариант , но при положение , че сме 32-ма в клана , а материала продължава да се събира така бавно , което ме навява на мисълта ,че има хора които прескачат момента с CWH . Ще се мине на вариант при който всеки веднъж в седмицата ми дава каквото е събрал. Тогава ще се знае кой какво дава , а който не дава няма и да получава.

king

В момента не се сещам друго , ако ме озари нещо ще го сложа .
Върнете се в началото Go down
Bassstard
Keltir
Bassstard


Брой мнения : 5
Age : 44
Location : Varna
Hero name : AcAK
Hero class : Warcryer
Registration date : 20.04.2007

ПРАВИЛА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: ПРАВИЛА   ПРАВИЛА EmptyСъб Апр 21, 2007 10:20 pm

Слушам лидера и изпълнявам Cool
Върнете се в началото Go down
 
ПРАВИЛА
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
MaryJane Clan Forum - Lineage 2 :: Clan Rules-
Идете на: